wydarzenia budownictwo/nieruchomości

Udany początek roku! Sopro na targach BAU

11.01.2019 | SOPRO

Monachijskie targi BAU to jedno z najważniejszych spotkań dedykowanych branży architektonicznej i budowlanej. Podczas tej edycji nie mogło zabraknąć również firmy Sopro, której obecność na targach to już prawdziwa tradycja, trwająca nieprzerwanie od 2003 roku. Tak producent chemii budowlanej rozpoczyna tegoroczne świętowanie swojego 25-lecia!

Na gości targów czeka nie lada gratka – organizator zapowiada bowiem, że BAU 2019 będą większe niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy spojrzeć na liczby – na powierzchni 200 tys. m2 swoje produkty zaprezentuje aż 2,2 tys. wystawców z 45 krajów. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dla budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, szeroką gamą produktów budowlanych oraz tych dedykowanych aranżacji i wykończeniu wnętrz. Odbywające się w Monachium targi stanowią największe w Europie forum wymiany wiedzy i doświadczeń, będąc tym samym miejscem spotkań architektów, projektantów, wykonawców oraz producentów z całego świata.

Swoje know – how i szeroki wachlarz produktów zaprezentuje także Sopro.-Już dziś zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będą czekać na Państwa przedstawiciele naszej firmy, zaawansowane technologicznie produkty, a także szeroki wachlarz nowości  z zakresu chemii budowlanej – podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro.

Z innowacyjnymi rozwiązaniami Sopro będzie można się zapoznać w hali B6 na stoisku 103.

informacje o firmie

więcej z kategorii wydarzenia

informacje o firmie