wydarzenia media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek

3. Światowa Konferencja Turystyki i Kultury już w grudniu w Stambule!

27.11.2018 | Turcja

Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji w Polsce serdecznie zaprasza na 3. Światową Konferencję Turystyki i Kultury UNWTO/UNESCO. W dniach 3-5 grudnia w Stambule uczestnicy będą mogli być świadkami dalszego rozwoju partnerstwa pomiędzy turystyką, a przedstawicielami podmiotów i instytucji kulturalnych.

To już kolejna edycja tego wydarzenia, które ma zacieśniać współpracę między podmiotami nastawionymi na przyciąganie turystów. Jej celem jest zbudowanie modelu współpracy, który wzmocni rolę kultury oraz dziedzictwa w turystyce, będzie stanowić interesującą ofertę dla miłośników zwiedzania oraz podróży, ale też będzie uwzględniać zasady zrównoważonego rozwoju.

Wspólna korzyść państw

Mottem przewodnim tegorocznego spotkania jest hasło „Dla wspólnej korzyści”. Organizatorom zależy na promowaniu i integracji różnych kultur, tak aby te działania przynosiły korzyści wszystkim zaangażowanym społecznościom.

Tegoroczna edycja skupi się na technologiach oraz modelach zarządzania, na których skorzystają zarówno turyści, jak i lokalni mieszkańcy. Jednocześnie mają one również zabezpieczać kulturalne wartości i dziedzictwo danych państw. Uczestnicy konferencji dowiedzą się także jak turystyka może pomóc w zwalczaniu ubóstwa, nierówności społecznych i wspierać  trwały wzrost gospodarczy.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Konferencja odbędzie się od 3 do 5 grudnia w Lütfi Kırdar International Convention and Exhibition Center w Stambule. Jest to niesamowita okazja do dyskusji nad możliwościami i wyzwaniami stojącymi przed turystyką kulturową.

informacje o firmie
informacje o firmie