internet technologie

Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018

06.11.2018 | ZYXEL

Na tegorocznym Broadband World Forum w Berlinie Zyxel zaprezentował szereg rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji przewodowej i bezprzewodowej o zwiększonej przepustowości.

Zyxel Home Cybersecurity to oprogramowanie zapewniające ochronę urządzeń abonenckich Zyxel, a tym samym ochronę wszystkich urządzeń połączonych z siecią domową. Na Forum zaprezentowane zostały jego zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne przeglądanie, filtrowanie treści oraz kontrola rodzicielska które w środowisku domowym eliminują zagrożenia z sieci. Rozwiązanie dzięki weryfikacji zagrożeń w chmurze zapewnia ochronę między innymi przed atakami DDoS, złośliwymi reklamami i oprogramowaniem, a także phishingiem i ransomware.Zyxel_BBFW18 (3).jpg

Nowością w portfolio Zyxel jest również gama bezprzewodowych rozwiązań 11ax. Standard ten zapewnia prędkość WiFi od 4 do 8 razy wyższą od dotychczasowej oraz obsługę technologii AI-powered WiFi analytics, która eliminuje zakłócenia i umożliwia operatorom usług zdalne wyszukiwanie i naprawianie usterek.

Wraz z rozwojem technologii rośnie liczba urządzeń oraz aplikacji wymagających coraz szybszego przesyłu danych. Nie można dziś oferować użytkownikom komunikacji na podstawowym poziomie. – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Communications. – Przewidując rosnące potrzeby przepustowości sieci, powinno się zapewniać jak najwyższy standard, aby rozwiązanie było wystarczające nie tylko dziś, ale też w przyszłości – dodaje. 

Kolejnym rozwiązaniem zaprezentowanym na Broadband World Forum jest Zyxel 10G PON, najnowsze rozwiązanie typu end-to-end, zaprojektowane do dostarczania usług w technologii 10-gigabitowej. Technologia ta jest szczególnie użyteczna w przypadku usług wymagających większej przepustowości takich jak strumienie 4K, HDTV oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość. Firma Zyxel zaprezentowała również kompleksowe portfolio rozwiązań LTE do zastosowań wewnętrznych, zewnętrznych oraz mobilnych.

Wydarzenie odbyło się w Berlinie w dniach 23-25 października. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.zyxel.com

kontakt dla mediów
ZYXEL
Agnieszka Skiepko

a.skiepko@neuron.pl

tel: 535 358 107

informacje o firmie

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

załączniki

więcej z kategorii internet