budownictwo/nieruchomości

Więcej światła! Nadchodzi Morlite – nowe okno od firmy OknoPlus

12.09.2018 | OknoPlus

Jak połączyć piękno z funkcjonalnością? Jak stworzyć okno, które zachwyci nie tylko doskonałą estetyką, ale i walorami użytkowymi? 24 września na rynku pojawi się Morlite  - nowy produkt firmy OknoPlus – idealna kompozycja designu, bezpieczeństwa i światła.

Jak stworzyć profil na tyle wąski, że wykonane z jego pomocą okno będzie stylowe i delikatne, a równocześnie na tyle wytrzymały, by umożliwić powstawanie trwałych i bezpiecznych dużych przeszkleń? - z takim dylematem borykają się obecnie projektanci stolarki okiennej. 24 września na polskim rynku pojawi się nowa propozycja firmy OknoPlus – doskonała odpowiedź na oczekiwania architektów, inwestorów i przyszłych użytkowników.

Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Jednocześnie zoptymalizowanie geometrii profilu i zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna pozwala na konstruowanie przeszkleń o naprawdę dużych gabarytach.

Dyskretną, a przy tym wysublimowaną elegancję ramy podkreśla dodatkowo nowy typ okuć - w całości, wraz z zawiasami, schowany pod przylgą skrzydła. Komfort użytkowania zapewniają najbardziej innowacyjne rozwiązania branży stolarki okiennej:

  • szyba z najwyższymi parametrami cieplnymi i przepuszczalnością światła,
  • najcieplejsza dostępna na rynku ramka międzyszybowa,
  • nowy typ klamki, chroniącej przed włamaniami!

Wszystkie atuty nowego okna firmy OknoPlus zostaną przedstawione podczas specjalnego eventu 13 września, a już 24 września Morlite dostępne będzie w salonach sprzedaży. Więcej informacji o nowości znaleźć można na stronie www.morlite.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości