nowe produkty/usługi polityka media/marketing/reklama
Do Rzeczy (19) Kukiz ostro o rządzie: "Morawiecki idzie w ślady Tuska"
Kukiz ostro o rządzie: Morawiecki idzie w ślady Tuska oraz o żydowskich roszczeniach: Mam nadzieję, że prezydent Trump nie podpisze ustawy 447
Rządowi Morawieckiego bliżej do Gomułki niż do Gierka – przekonuje Paweł Kukiz, przewodniczący klubu poselskiego Kukiz’15, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.
Na łamach „Do Rzeczy” również:
W PiS nie podoba się usamodzielnianie Andrzeja Dudy. Stara gwardia boi się, że to przygotowanie do przejęcia schedy po prezesie. Najwyższe zagranie – wystawienia innego kandydata w wyborach prezydenckich – na razie w licytacji nie pada –zauważa Wojciech Wybranowski w artykule „Strach i pożądanie”.
„Strzelnica w każdym powiecie”, jak często bywa z niezłymi pomysłami obecnej władzy, ma wielkie szanse spalić się w przedbiegach. Mimo że MON planuje wydać na to ok. 500 mln zł – pisze Łukasz Warzecha w tekście „Ślepa amunicja”.
Część Polaków zachowywała się wobec Żydów haniebnie. Nie oznacza to jednak, że cały naród polski jest współodpowiedzialny za Holokaust – podkreśla Piotr Zychowicz w artykule „Człowiek bywa świnią”.
Dzięki ludziom WZZ narodziła się idea Solidarności jako ruchu związkowego i narodowego walczącego z komunizmem. Uważajmy, by nie trafili oni na śmietnik historii – przekonuje Sławomir Cenckiewicz w tekście „Zapomniany fenomen”.
Kim Dzong Un, aby ratować reżim, zgodził się na ważne gesty wobec Korei Południowej. Za wstrzymanie programu nuklearnego władze w Pjongjangu zażądają jednak dużo więcej niż tylko osłabienia sankcji – zauważa
Jacek Przybylski w artykule „Atomowy poker”.
Polska dostała z UE prawie tak dużo pieniędzy co cała Europa Zachodnia w ramach planu Marshalla. Mamy nową infrastrukturę, ale wciąż jesteśmy uzależnieni gospodarczo od Unii – piszeTomasz Wróblewski w tekście „Syndrom złotej kaczki”.
Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Radosław Wojtas pisze o bezcennej kolekcji Czartoryskich.
Piotr Gociek rozmawia z Lee Childem, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych o Jacku Reacherze, a Joanna Bojańczyk zastanawia się, co dzieje się z tonami ubrań, których nie udało się sprzedać.
Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 7 maja 2018.
kontakt dla mediów
Biuro prasowe
biuroprasowe@pmpg.pl
Fundacja Tygodnika Wprost
MediaForUkraine@wprost.pl
tel: +48 508 040 882
informacje o firmie
Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.
kontakt dla mediów
Biuro prasowe
biuroprasowe@pmpg.pl
Fundacja Tygodnika Wprost
MediaForUkraine@wprost.pl
tel: +48 508 040 882
informacje o firmie
Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.