styl życia zainteresowania/hobby budownictwo/nieruchomości

Lakierobejca 2w1 Drewnochronu w rozszerzonej gamie kolorystycznej

23.05.2017 | Drewnochron

Kiedy planujemy remont, dużą uwagę skupiamy na kolorach. Nie bez znaczenia jest ich wpływ na nasze samopoczucie. Z równie dużą starannością powinniśmy podejść do dekorowania ogrodów, tarasów czy balkonów. Odnawiając drewniane meble, balustrady czy altany, dobrze jest zatroszczyć się nie tylko o ich zabezpieczenie, lecz także o pożądany efekt dekoracyjny. Z pomocą przychodzi nam Lakierobejca 2w1 Drewnochronu, która od marca dostępna jest w rozszerzonej gamie kolorystycznej.

Produkt przeznaczony jest do malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Nadaje eleganckie, satynowe wykończenie. – Widoczne naturalne usłojenie drewna to jeden z najsilniejszych trendów w dekoracji – podpowiada Kamila Adamczyk-Fojt, brand manager marki Drewnochron.

Lakierobejca dostępna jest już nie w ośmiu kolorach, ale aż w jedenastu barwach gotowych i czterdziestu z mieszalnika w systemie kolorowania Dekoral Color System. Produkt można kupić w specjalistycznych sklepach z chemią budowlaną.

Środek ten jest odporny na promieniowanie UV oraz zmienne czynniki atmosferyczne. Co istotne, surowe drewno wymaga jednak wcześniejszego zagruntowania. Lakierobejcę nakłada się na wyrównane, przeszlifowane, oczyszczone i suche powierzchnie. Wewnątrz pomieszczeń wystarczy zaaplikować 1–2 warstwy produktu, natomiast na zewnątrz – minimum dwie.

kontakt dla mediów
801 11 33 11, PPG Deco Polska
KONTAKT DO EKSPERTA

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie

więcej z kategorii styl życia

kontakt dla mediów
801 11 33 11, PPG Deco Polska
KONTAKT DO EKSPERTA

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie