nowe produkty/usługi budownictwo/nieruchomości praca

NOOXS Think Tank – nowy pomysł na przestrzeń do spotkań i pracy zespołowej

20.12.2016 | BENE

Firma Bene, lider europejskiego rynku innowacyjnych koncepcji biurowych, prezentuje nowy pomysł aranżacji przestrzeni na spotkania i pracę zespołową. NOOXS Think Tank to innowacyjna koncepcja wolnostojących boxów, które ustawione w dowolnym miejscu w biurze, tworzą dodatkowe pomieszczenia dostosowane do potrzeb firmy i jej pracowników.

 Jeszcze kilkanaście lat temu dominującym modelem była praca indywidualna rozliczana zadaniowo. Sytuacja zaczęła się zmieniać wraz ze wzrostem roli informacji oraz kreatywnych idei i wejściem na rynek nowych pokoleń pracowników, którzy w odróżnieniu od tradycyjnego podziału na pracę i dom, potrzebują także dużej ilości interakcji społecznych. To sprawiło, że w wielu branżach, przede wszystkim związanych z nowymi technologiami, kanałami mobilnymi czy środkami masowego przekazu, firmy zaczęły pracować inaczej – bardziej elastycznie i zespołowo. W ślad za tymi zmianami podążało także podejście do aranżacji biura, które z pozycji miejsca do pracy awansowało do rangi przestrzeni sprzyjającej wymianie myśli i doświadczeń, wspierającej kreatywność i na tyle elastycznej, żeby pogodzić interesy różnych grup pracowników.

Obserwując zmiany zachodzące w sposobie funkcjonowania współczesnych firmy Bene podąża za ich potrzebami oferując rozwiązania dostosowane do bieżących wymagań. Tak powstała koncepcja NOOXS Think Tank - wolnostojących boxów, które ustawione w dowolnym miejscu w biurze, tworzą dodatkową przestrzeń do pracy i spotkań i z klientami. Zgodnie z filozofią Bene, dobrze zaprojektowane biuro to miejsce wspierające bieżącą pracę, pozwalające na wymianę pomysłów, zapewniająca różnorodność i inspirację. NOOXS Think Tank spełniają wszystkie te parametry – boxy są efektowane, komfortowe, łatwe w montażu i można je elastycznie dopasować do potrzeb firmy, dzięki czemu wspierają interakcje pomiędzy pracownikami i realizację jej najważniejszych zadań.

NOOXS Think Tank – przestrzeń dopasowana do bieżących potrzeb firmy

Wolnostojące boxy NOOXS Think Tank powstały z myślą o każdej firmie, w której wiodącą rolę grają kontakty pomiędzy pracownikami, praca zespołowa i bezpośrednie relacje z klientami. Ostateczne przeznaczenie NOOXS Think Tank zależy bowiem wyłącznie od potrzeb firmy i mebli, które zostaną wstawione do środka.

Boxy NOOXS Think Tank mają wysokość 250 cm i w zależności od wymiarów mogą pomieścić od 1 do 6 osób. Moduły o wymiarach 120x120 cm i 183x180 cm służą jako miejsce do pracy indywidualnej czy telekonferencji. Box o wymiarach 243x260 cm może komfortowo pomieścić od 2 do 4 osób, służąc jako dodatkowa przestrzeń na spotkania z klientami lub pracę w grupach. Największy moduł – 363x380 cm pełni zaś rolę sali konferencyjnej na spotkania od 4 do 6 osób. W każdej opcji zintegrowany system oświetlenia LED i klimatyzacji zapewniają komfortowe warunki do pracy i relaksu. Szklane ściany NOOXS Think Tank nadają konstrukcji lekki, atrakcyjny wygląd. Na życzenia klienta można je wyposażyć w rolety lub zasłony, które zapewnią prywatność podczas ważnych spotkań. Bez względu na wybrany rozmiar, wszystkie moduły NOOXS Think Tank oferują trzy rodzaje izolacji akustycznej, określonej zgodnie z międzynarodowym wskaźnikiem izolacji akustycznej przegrody Rw: standardową (do 27 dB Rw), izolację poziomu 1 (do 32 db Rw) i izolację poziomu 2 (do 37 dB Rw).

Ze względu na szybki i prosty sposób montażu, nie wymagający przytwierdzania elementów do podłoża, NOOXS Think Tank to doskonałe rozwiązanie dla dynamicznych, nowoczesnych firm. Zarówno miejsce ustawienia boxów, jak i ich wyposażenie można szybko zmodyfikować, dostosowując do bieżących potrzeb i oczekiwań pracowników. Nowoczesny, minimalistyczny design nowego rozwiązania Bene jest uniwersalny i doskonale wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza.

kontakt dla mediów
Public Relations, BENE
Dominika Socha

d.socha@addmorecom.pl

informacje o firmie

O Bene

Bene GmbH jest austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Firma pochodzi z Austrii, główna siedziba i zakład produkcyjny Bene zlokalizowane są w Waidhofen. Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję i wysokim standardom dotyczącym jakości, Bene posiada jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wytwarzających meble biurowe w Europie. Wysokiej jakości produkty Bene, powstałe w oparciu o 226 lat tradycji i doświadczenia, dostępne są w 40 krajach świata. Polski oddział z pod nazwą Bene Warszawa Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących marek. Filozofia Bene określa biuro jako jedną z przestrzeni życiowych i podkreśla, że istnieje wyraźny związek między wyposażeniem biura, środowiskiem pracy i kulturą firmy, a jej sukcesem. Każdego dnia Bene dąży do przełożenia tej filozofii na rzeczywistość. Dzięki takiemu podejściu produkty biurowe marki Bene cechują się ergonomią, wysoką jakością i innowacyjnym designem, które zmieniają jakość i efektywność codziennej pracy.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi