nowe produkty/usługi budownictwo/nieruchomości media/marketing/reklama

J.W. Construction nowym klientem Neuron Agencji PR

Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z J. W. Construction, największym polskim deweloperem mieszkaniowym. Agencja odpowiedzialna jest za opracowanie strategii działań komunikacyjnych, kontakty z mediami, wsparcie kampanii prosprzedażowych oraz doradztwo kryzysowe. Klienta pozyskano na drodze przeglądu ofert.

J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Firma jest liderem na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Realizuje inwestycje także m.in. w Katowicach, Łodzi i Gdyni.

Deweloper aktywny jest również na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, kurortu Czarny Potok Resort&Spa, Hotelu Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

Dodatkowe informacje:

Aktualna oferta J.W. Construction

Wybrane nieruchomości komercyjne i luksusowe:

Czarny Potok Resort & Spa w Krynicy-Zdrój

Hotel Dana w Szczecinie

Hotele 500

kontakt dla mediów
Lidia Marcinkowska
partner, dyrektor zarządzająca, Neuron Agencja Public Relations
Lidia Marcinkowska

l.marcinkowska@neuron.pl

tel: +48 22 299 66 29

informacje o firmie

O Neuron Agencji Public Relations

Neuron Agencja Public Relations powstała w 2001 roku. Specjalizuje się w działaniach doradczych i wykonawczych z zakresu szeroko pojętej komunikacji. Ma za sobą wiele zakończonych sukcesem wdrożeń i kampanii komunikacyjnych. Do grona jej klientów należą m. in. Netia, Falck, ZyXEL, Balabit, Engave, Grupa GPEC. Neuron kładzie szczególny nacisk na celowość i racjonalność działań dla klientów, a także na budowanie stałego i kompetentnego zespołu.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi