nowe produkty/usługi zainteresowania/hobby budownictwo/nieruchomości

Nowość – Impregnat Express Ogród Drewnochron. Skuteczna pielęgnacja drewna na szybko

09.05.2016 | Drewnochron

Drewnochron, krajowy lider w kategorii produktów do ochrony i pielęgnacji drewna, wprowadził  pierwszy na polskim rynku impregnat, który w łatwy sposób można nakładać profesjonalnym natryskiem. Dodatkowo, środek można również aplikować przy pomocy Wood Sprayera, dedykowanego produktowi. W efekcie pielęgnacja i dekoracja małej architektury ogrodowej z drewna, takiej jak altanki, meble, czy ławki, jest całkowicie uproszczona i szybka.

Wśród codziennych obowiązków na ogół brakuje czasu na kompleksową renowację przydomowych elementów i obiektów z drewna. Wkrótce zmieni się to dzięki nowoczesnym produktom, takim jak wodny Impregnat Express Ogród – nowość marki Drewnochron, która pozwoli osiągnąć wyjątkowy rezultat przy minimalnym wysiłku.

Skuteczna ochrona

Zaawansowana technologicznie receptura Impregnatu Express Ogród sprawia, że na drewnie tworzy się membrana odpychająca wodę. Ponadto warstwa impregnatu skutecznie chroni wszelkie elementy z drewna przed działaniem grzybów pleśniowych, glonów i zmiennych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć i promienie UV. W efekcie produkt zastosowany zgodnie z instrukcją zabezpiecza malowane drewno do 4 lat.

Jeszcze ładniejsze drewno

Express Ogród marki Drewnochron podkreśla strukturę drewna, uwydatniając naturalne usłojenie drewna. Impregnat dostępny jest w 6 najpopularniejszych kolorach: kasztan, orzech ciemny, dąb, cedr i palisander średni oraz szary, co zadowoli szczególnie podążających za trendami.

Szybka praca się opłaca

Najważniejszymi zaletami produktu jest jednak łatwość aplikacji i szybkość schnięcia. Produkt nie kapie podczas malowania, tworząc gładkie, równe powłoki bez zacieków i smug. Idealna konsystencja zapewnia z kolei wygodną aplikację za pomocą pędzla, wałka i narzędzia natryskowego, przy jednoczesnym osiągnięciu wysokich walorów dekoracyjnych. Co więcej, Drewnochron opracował dedykowane urządzenie do aplikacji środka, jakim jest Wood Sprayer. Odpowiednia dysza urządzenia zapewnia dokładne i równomierne rozpylenie impregnatu, nawet w trudnodostępnych miejscach. Dzięki Wood Sprayerowi pomalujemy 10 paneli ogrodzeniowych w zaledwie 30 minut. Uwzględniając fakt, że impregnat schnie jedynie 2 godziny, przeprowadzimy prace pielęgnacyjne i remontowe, nawet dużych obiektów, już w ciągu jednego dnia. To szczególny atut, który powinni docenić wykonawcy.

Impregnat na bazie wody

Impregnat Express Ogród Drewnochron powstał na bazie wody (impregnat wodorozcieńczalny), dzięki czemu produkt jest praktycznie bezwonny. W porównaniu do impregnatów rozpuszczalnikowych, Impregnat Express Ogród schnie szybciej i jest bardziej bezpieczny, ekologiczny.

Czy można czegoś więcej chcieć od produktu do ochrony i pielęgnacji drewna?

Impregnat Express Ogród Drewnochron będzie sukcesywnie zastępował produkt Bariera Plus.

Więcej informacji:

http://drewnochron.pl/

Impregnat Express Drewnochron

Producent: PPG Deco Polska

Wydajność: do 12 m kw./L

Ilość warstw: 1-3

Czas schnięcia: 2 godziny

Pojemność: 2,5 L, 5 L

kontakt dla mediów
801 11 33 11, PPG Deco Polska
KONTAKT DO EKSPERTA

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi

kontakt dla mediów
801 11 33 11, PPG Deco Polska
KONTAKT DO EKSPERTA

serwis.klienta@ppg.com

tel: 801 11 33 11

informacje o firmie