Informacje Grupa MTP

Szczyt Bałkanów Zachodnich – spotkania na najwyższym szczeblu od 3 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

17.06.2019 09:42 Grupa MTP

W dniach 3 – 5 lipca będzie odbędzie się w Polsce Szczyt Bałkanów Zachodnich Poznań 2019 – międzynarodowa inicjatywa na rzecz współpracy regionalnej. Szefowie państw, ministrowie spraw wewnętrznych, zagranicznych oraz gospodarki będą rozmawiać nt. ...

Przemysłowa rewolucja postępuje coraz szybciej

03.06.2019 10:30 Grupa MTP

Cyfrowo-technologiczno-biznesowy wyścig przyspiesza. Coraz trudniej znaleźć się w czołówce, coraz łatwiej poza peletonem. Czerwcowe targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Industry Europe odbywające się pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0” pomogą odpowiedzieć na pytanie, czy polskie firmy mają szansę w tej rywalizacji i gdzie właściwie jest ten peleton.

Cyfrowo-technologiczno-biznesowy wyścig przyspiesza

30.05.2019 14:20 Grupa MTP

Rewolucja cyfrowa, Przemysł 4.0 – o tych hasłach dyskutujemy od lat, a praktyczne efekty zdają się być mało widoczne. Ta rewolucja nie epatuje widocznymi z daleka budowlami, olbrzymią infrastrukturą czy wielkimi piecami. Fundamentalne zmiany coraz częściej zachodzą w technologiach, maszynach czy wewnątrz mikroprocesorów. Skutki dla przemysłu są jednak odczuwalne już dziś, co widać na ITM Industry Europe.

60 prelegentów i 2000 twórców internetowych – Influencer LIVE Poznan 2019 już w najbliższy weekend

09.05.2019 09:15 Grupa MTP

11 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się dwudniowa konferencja dedykowana najlepszym twórcom internetowym oraz osobom związanym z Influencer marketingiem.

Grupa MTP z własną bileterią

03.04.2019 13:23 Grupa MTP

Grupa MTP, największy organizator targów i magaeventów w Polsce, uruchomiła własną bileterię – ToBilet.pl, a tym samym wprowadziła – obok dystrybucji stacjonarnej – sprzedaż biletów online.

Strona 1

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!