technologie

Samsung rozszerza portfolio urządzeń wearables dając dostęp do inteligentnych możliwości dbania o siebie

Samsung Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra wprowadzają nowe, inteligentne funkcje, które pozwalają lepiej zadbać o dobrostan i kondycję.  

Samsung zapowiada wprowadzenie na rynek nowych modeli Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra[1], które udostępnią potencjał Galaxy AI[2] większej liczbie użytkowników, co pozwoli zadbać kompleksowo o zdrowie i samopoczucie[3].  

Nowe pozycje w ofercie urządzeń wearables odgrywają kluczową rolę w wizji Samsung dotyczącej Galaxy AI, która ma służyć poprawie zdrowia, dostarczając cyfrowo spersonalizowanych informacji umożliwiających pełniejsze poznanie swego organizmu. Uzyskanie dokładnych, szczegółowych i zaawansowanych informacji o własnym zdrowiu jest kluczowym czynnikiem w tym procesie, a innowacje firmy Samsung w postaci czujników wprowadzonych do urządzeń Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra pomagają urzeczywistnić tę wizję. Galaxy Watch7 ułatwia codzienne dbanie o dobre samopoczucie dzięki spersonalizowanym treningom i inteligentnym funkcjom monitorowania stanu zdrowia, w tym prewencyjnym. Galaxy Watch Ultra – najmłodszy członek rodziny Galaxy Watch – to najpotężniejszy w historii smartwatch Galaxy, zaprojektowany z myślą o wsparciu na wyższym poziomie.

Najnowsze pozycje w naszej ofercie urządzeń wearables łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie i innowacje Samsung, umożliwiając przejęcie kontroli nad swoim zdrowiem i samopoczuciem dzięki rozwiązaniom z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej – powiedział TM Roh, Prezes i Dyrektor wydziału Mobile eXperience Business w spółce Samsung Electronics. – Inteligentne wskazówki oferowane przez Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra pomogą użytkownikom lepiej poznać siebie i wejść w zupełnie nowy obszar doświadczeń zdrowotnych.

 

Galaxy Watch7: kompleksowy wgląd w codzienne samopoczucie

Galaxy Watch7[4] został zaprojektowany, by pomagać w holistycznym poznaniu siebie. Galaxy Watch7 motywuje użytkownika do zdrowszego życia na co dzień na więcej sposobów. Można w nim zarejestrować i analizować ponad 100 treningów oraz tworzyć programy ćwiczeń (Workout Routine) łączące różne formy aktywności, by osiągnąć swoje cele. W funkcji porównywania aktualnych i wcześniejszych wyników (Race)[5] można śledzić postępy i podtrzymywać własną motywację. Funkcja analizy składu ciała (Body Composition)[6] daje szybki, ale kompleksowy obraz stanu fizycznego.

Galaxy Watch7 monitoruje tętno[7] i natychmiast sygnalizuje jego niebezpieczne skoki, przeprowadza pomiary elektrokardiograficzne[8] i mierzy ciśnienie krwi.[9]

Zaawansowany, szczegółowy monitoring i spersonalizowane wskazówki są możliwe dzięki najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom technicznym w Galaxy Watch7. Ulepszony czujnik BioActive zapewnia większą dokładność[10], umożliwiając użytkownikowi lepszy wgląd w swoje samopoczucie dzięki kompleksowym pomiarom. Galaxy Watch7 jako pierwszy smartwatch Galaxy umożliwia wygodne monitorowanie końcowych zaawansowanych  produktów glikacji (tj. starzenia się skóry) bezpośrednio na nadgarstku za pomocą indeksu AGEs[11]. Proces ten – silnie zależny od diety i stylu życia – odzwierciedla ogólny proces starzenia biologicznego, a jego nasilenie jest markerem zdrowia metabolicznego. 

Wyposażony w najpotężniejszy chip w serii Galaxy Watch i po raz pierwszy w procesor 3 nm, Galaxy Watch7 zapewnia bardziej płynne wrażenia dzięki trzykrotnie większej szybkości[12] i o 30% większej wydajności energetycznej[13] procesora. Ponadto, Galaxy Watch7 to pierwszy smartwatch Galaxy wyposażony w system GPS o podwójnej częstotliwości[14], który może precyzyjniej śledzić lokalizację[15] nawet w gęstej zabudowie miejskiej, umożliwiając użytkownikom poruszanie się we wszystkich miejscach.

Galaxy Watch7 w kultowej okrągłej kopercie dopasowuje się do stylu noszącej go osoby dzięki nowym paskom[16] o nowoczesnym designie a także różnym tarczom. Galaxy Watch7 pozwala też bardziej intuicyjnie i płynnie korzystać ze skomunikowanych z nim urządzeń Galaxy. Można łatwo odpowiadać na wiadomości dzięki gotowym sugerowanym przez Galaxy AI odpowiedziom[17] na podstawie analizy poprzednich konwersacji. Gestami podwójnego uszczypnięcia[18] można z łatwością sterować zegarkiem i smartfonem z rodziny Galaxy, nawet gdy ręce są zajęte.

Galaxy Watch7 będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm. Galaxy Watch7 40 mm jest dostępny w kolorach zielonym i kremowym, a wersja 44 mm w kolorach zielonym i srebrnym.

 

Galaxy Watch Ultra: maksimum pasjonującej wydajności

Bazując na tych samych zaawansowanych funkcjach monitorowania stanu zdrowia i wydajnym sprzęcie, co Galaxy Watch7, Galaxy Watch Ultra – najnowszy i najpotężniejszy w rodzinie – to jeszcze lepsze doświadczenia fitness i wydajność dzięki najwyższej inteligencji i funkcjonalności wśród zegarków Galaxy. Nowa koperta, nawiązująca do tradycji „poduszkowego” designu w rodzinie Galaxy Watch, jest mocniejsza i bardziej elegancka, a dynamiczny system mocowania paska (Dynamic Lug System) pozwala go wymieniać wedle woli.

Funkcje premium stworzone z myślą o ekstremalnej trwałości pozwalają przekraczać granice i sięgać dalej dzięki obudowie z tytanu klasy 4[19] i wodoszczelności w ciśnieniu do 10 atmosfer.[20] Ponadto, Galaxy Watch Ultra działa w szerszym zakresie wysokości – od 500 metrów poniżej poziomu morza do 9000 m n.p.m., umożliwiając monitorowanie zaawansowanych ćwiczeń fizycznych, takich jak pływanie w morzu, czy jazda na rowerze w ekstremalnych warunkach.[21]

Zegarkiem można rejestrować treningi triatlonowe – od pływania, przez jazdę na rowerze, po bieganie – dzięki nowemu kafelkowi Wiele dyscyplin. Ponadto, nowy pomiar funkcjonalnej mocy progowej (FTP)[22] w jeździe na rowerze dokładnie mierzy maksymalną moc mięśni rowerzysty w czasie zaledwie 4 minut dzięki AI, by odblokować pełen potencjał w oparciu o indywidualne biowskaźniki. Galaxy Watch Ultra zapewnia również zaawansowaną spersonalizowaną strefę tętna[23], dzięki czemu użytkownicy mogą ćwiczyć na optymalnym poziomie intensywności w zależności od ich możliwości fizycznych.

Dzięki nowo dodanemu przyciskowi szybkiego dostępu (Quick Button) użytkownicy mogą natychmiast inicjować i kontrolować treningi oraz mapować inne funkcje zgodnie ze swoimi potrzebami lub uruchomić sygnał alarmowy (Syrena)[24] w razie niebezpieczeństwa. Po treningu można szybko sprawdzić statystyki dzięki dedykowanym tarczom, które automatycznie przełączają się w tryb nocny (Night Mode)[25], zapewniając optymalną widoczność w ciemności. Dodatkowo, dzięki szczytowej jasności wynoszącej 3000 nitów, Galaxy Watch Ultra zapewnia czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Dla spokoju ducha podczas dłuższych przygód, Galaxy Watch Ultra ma największą żywotność baterii w całej gamie zegarków Galaxy Watch – do 100 godzin w normalnym trybie oszczędzania energii (Power Saving)[26] i 48 godzin w trybie oszczędzania energii podczas ćwiczeń (Exercise Power Saving)[27].

Galaxy Watch Ultra[28] będzie dostępny w rozmiarze 47 mm, w kolorach tytanowym szarym, tytanowym białym i tytanowym srebrnym.

Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra to pierwsze smartwatche z Androidem działające pod kontrolą najmocniejszej wersji Wear OS 5. Oferując zaawansowaną wydajność i energooszczędność, Wear OS 5 zapewnia użytkownikom płynniejszą interakcję oraz dłuższe korzystanie z Galaxy Watch. Ponadto, mają dostęp do wielu popularnych aplikacji bezpośrednio na nadgarstku, w tym usług Galaxy, aplikacji Google i popularnych produktów innych firm.

 

Dostępność[29] 

Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra będą dostępne w przedsprzedaży na wybranych rynkach od 10 lipca, a w regularnej sprzedaży od 24 lipca.

 

 

Galaxy Watch7

Galaxy Watch Ultra

Kolory

- 44 mm: zielony , srebrny

- 40 mm: zielony, kremowy

- 47 mm: tytanowy srebrny, tytanowy szary , tytanowy biały

Wymiary[30]
i waga[31]

- 44 mm: 44,4 x 44,4 x 9,7 mm, 33,8 g

- 40 mm: 40,4 x 40,4 x 9,7 mm, 28,8 g

- 47 mm: 47,1 x 47,4 x 12,1 mm, 60,5 g

Wyświetlacz

Szkło szafirowe

- 44 mm: 1,5” (37,3 mm) Super AMOLED 480x480, wyświetlacz pełnokolorowy, zawsze aktywny

- 40 mm: 1,3” (33,3 mm) Super AMOLED 432x432, wyświetlacz pełnokolorowy, zawsze aktywny

Szkło szafirowe

- 47 mm: 1,5” (37,3 mm) Super AMOLED 480x480, wyświetlacz pełnokolorowy, zawsze aktywny

Procesor

Exynos W1000 (5 rdzeni, 3 nm)

Pamięć operacyjna
i masowa

2 GB pamięć operacyjna + 32 GB pamięć masowa

Bateria[32] (typowo)

 

- 44 mm: 425 mAh

- 40 mm: 300 mAh

590 mAh

Ładowanie[33]

Szybkie ładowanie (ładowanie bezprzewodowe WPC)

System operacyjny[34]

Wear OS Powered by Samsung (Wear OS 5)

Interfejs użytkownika

One UI 6 Watch

Czujniki

Samsung BioActive (optyczny czujnik biosygnału + elektryczny sygnał serca + analiza impedancji bioelektrycznej), czujnik temperatury, akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik światła

Samsung BioActive (optyczny czujnik biosygnału + elektryczny sygnał serca + analiza impedancji bioelektrycznej), czujnik temperatury, akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik światła

Łączność

LTE[35], Bluetooth 5.3, Wi-Fi 2.4 + 5 GHz, NFC, GPS (L1+L5) / Glonass / Beidou / Galileo

Trwałość[36]

5 ATM + IP68 / MIL-STD-810H

10 ATM41 + IP68[37] / MIL-STD-810H / pływanie w morzu, gwarantowana temperatura i wysokość n.p.m. podczas użytkowania

Kompatybilność

Android 11 lub nowszy oraz więcej niż 1,5 GB pamięci[38]

 

[1] Dostępność zależy od rynku, modelu i sparowanego smartfonu. Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym między innymi dotyczące korzyści, wzornictwa, ceny, komponentów, wydajności, dostępności i możliwości produktu mogą zostać zmienione bez powiadomienia.

[2] Samsung nie składa żadnych obietnic, zapewnień ani gwarancji co do dokładności, kompletności i wiarygodności wyników zapewnianych przez funkcje AI. Korzystanie z niektórych funkcji Samsung AI może wymagać zalogowania się na Koncie Samsung. Funkcjonalność Galaxy AI może być ograniczona w przypadku osób nieletnich w niektórych regionach z ograniczeniami wiekowymi korzystania z AI. Funkcje Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie do końca 2025 roku w obsługiwanych urządzeniach Samsung Galaxy. W przypadku funkcji AI udostępnianych przez strony trzecie mogą obowiązywać inne warunki.

[3] Tylko do ogólnej dbałości o samopoczucie i sprawność. Produkt nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu chorobowego. Żadnych informacji dotyczących zdrowia uzyskanych za pośrednictwem urządzenia i/lub aplikacji nie należy traktować jako porady lekarskiej. Użytkownik powinien zwracać się o porady medyczne do lekarza. Dostępność i charakterystyka niektórych funkcji zależą od rynku, dystrybutora lub sparowanego urządzenia.

[4] Kompatybilność smartfonów i dostępność funkcji może zależeć od kraju, regionu, dystrybutora i urządzenia.

[5] Tylko do biegania na zewnątrz i jazdy na rowerze. Pomiary porównawcze wymagają biegania taką samą trasą, jak wcześniej wygenerowana. Możliwość porównania z jednym z zapisów z ostatnich 14 dni. Porównywanie zapisów tylko dla tras rozpoczynających się w tym samym miejscu. Po zmianie parametrów trasy o więcej niż 10% włącza się automatycznie tryb monitorowania swobodnego biegu.

[6] Tylko w Samsung Galaxy Watch4 i nowszych. Z funkcji analizy składu ciała nie powinny korzystać osoby z rozrusznikiem serca lub innym implantem, ani kobiety w ciąży. Żadnych informacji dotyczących zdrowia uzyskanych za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie należy traktować jako porady lekarskiej. Wyniki pomiarów mogą być niedokładne u osób w wieku poniżej 20 lat. Pomiary służą wyłącznie do celów osobistych. W celu uzyskania porady należy zwrócić się do lekarza.

[7] Tylko do ogólnej dbałości o samopoczucie i sprawność. Produkt nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu chorobowego. Żadnych informacji dotyczących zdrowia uzyskanych za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie należy traktować jako porady lekarskiej. Użytkownik powinien zwracać się o porady medyczne do lekarza.

[8] Tylko na niektórych rynkach. Funkcja nie zastępuje tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie jest przeznaczona dla użytkowników ze znanymi zaburzeniami rytmu serca innymi niż migotanie przedsionków. Użytkownicy nie powinni podejmować leczenia na podstawie danych z urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

[9] Tylko na niektórych rynkach. By pomiary były dokładne, użytkownicy powinni kalibrować urządzenie co cztery tygodnie na podstawie wskazań konwencjonalnego ciśnieniomierza. Funkcja pomiaru ciśnienia nie może wykryć nadciśnienia, objawów zawału serca ani innych stanów chorobowych. Nie zastępuje tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia przez wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

[10] W porównaniu z poprzednią serią Galaxy Watch.

[11] Tylko w Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra. Galaxy Watch wykorzystuje czujniki światła działające w granicach określonych przepisami bezpieczeństwa, jednak u osób o skórze wrażliwej na światło mogą wystąpić niepożądane reakcje, takie jak przebarwienie lub wysypka. W takich przypadkach należy unikać korzystania z tej funkcji. Monitorowanie indeksu AGEs służy tylko dbałości o samopoczucie i kondycję, a nie do diagnozowania i leczenia jakiegokolwiek schorzenia. W celu uzyskania porady należy zwrócić się do lekarza.

[12] W porównaniu z poprzednim procesorem

[13] W porównaniu z poprzednim procesorem

[14] Dokładność GPS może zależeć od środowiska sieciowego i innych czynników. Funkcja GPS wymaga łączności z Internetem. Możliwość użycia w modelach LTE bez sparowanego smartfonu. Modele bez LTE wymagają połączenia Bluetooth ze sparowanym smartfonem.

[15] W porównaniu z poprzednią serią Galaxy Watch.

[16] Dodatkowe paski do nabycia oddzielnie. Dostępność pasków zależy od rynku i dystrybutora.

[17] Tylko w Galaxy Watch z interfejsem One UI 6 Watch lub nowszym. Zegarek wymaga najnowszej wersji Wear OS i musi być sparowany ze smartfonem Samsung Galaxy wprowadzonym po serii Galaxy S24, z interfejsem One UI 6.1.1 lub nowszym, dostępnym od lipca 2024 r. Dostępność usług może zależeć od języka i aplikacji. Dokładność rezultatów nie jest gwarantowana.

[18] Gest podwójnego uszczypnięcia jest domyślnie wyłączony. By korzystać z tej funkcji, należy ją włączyć w aplikacji Galaxy Watch lub Samsung Galaxy Wearable. Galaxy Watch należy sparować ze smartfonem Samsung Galaxy z interfejsem One UI 6.1.1 lub nowszym.

[19] Tytan klasy 4 pokrywa częściowo przód i tył metalowej ramki, z wyłączeniem wyświetlacza i fizycznych przycisków. Pozostałe części ramki to mieszanka plastiku i tytanu klasy 2.

[20] Galaxy Watch Ultra ma wodoszczelność do 100 metrów przez 10 minut, zgodnie z normą ISO22810. Test przeprowadzono w wodzie o 5% zasoleniu i w wodzie zawierającej chlor w ilości 4 ppm.

[21] Wewnętrzne testy laboratoryjne przeprowadzone przez firmę Samsung potwierdziły, że Galaxy Watch Ultra wytrzymuje temperatury od -20 do 55 °C podczas noszenia na nadgarstku. Rzeczywiste wartości mogą zależeć od warunków środowiska. W bardzo wysokich lub niskich temperaturach ładowanie może zostać zablokowane, niektóre funkcje mogą zostać automatycznie wyłączone lub być niedostępne, a ponadto zegarek może wyłączyć się automatycznie ze względów bezpieczeństwa. Ponadto, niskie temperatury mogą niekorzystnie wpływać na wydajność baterii.

[22] Pomiar spersonalizowanego wskaźnika FTP wymaga przyłączenia smartfonu Galaxy do miernika mocy. Obliczenie dokładniejszego wskaźnika FTP wymaga skomunikowania zegarka Galaxy Watch ze smartfonem. Wskaźnik FTP jest obliczany automatycznie podczas jazdy na rowerze przy średnim do wysokiego poziomu intensywności przez ponad 4 minuty, podczas gdy miernik mocy jest przymocowany do roweru. Dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego im więcej użytkowników jeździ w powtarzalny sposób, tym dokładniejsze i bardziej spersonalizowane wartości FTP będą obliczane. Miernik mocy dla rowerzystów jest sprzedawany oddzielnie. Czas trwania tradycyjnej analizy FTP na profesjonalnym sprzęcie wynosi średnio do 1 godziny.

[23] Personalizacja strefy tętna jest możliwa po wybraniu trybu biegania na zewnątrz. Wymagany jest stały bieg przez ponad 10 minut z prędkością 4 km/h lub większą.

[24] Syrena emituje dźwięk o natężeniu do 86 dB, słyszalny z odległości do 180 metrów. Głośność i zasięg dźwięku mogą zależeć od środowiska. Czas działania syreny może zależeć od żywotności baterii.

[25] Tryb nocny jest dostępny tylko na niektórych tarczach.

[26] W normalnym trybie oszczędzania energii niektóre funkcje, takie jak łączność Wi-Fi, gest budzenia i inne, mogą być niedostępne. Mogą również wystąpić ograniczenia związane z szybkością procesora, siecią i lokalizacją.

[27] W trybie oszczędzania energii podczas ćwiczeń niektóre funkcje, takie jak połączenie sieciowe / Bluetooth, kontrola IoT i inne mogą być niedostępne. Tylko w Galaxy Watch Ultra.

[28] Tylko w modelu LTE.

[29] Dostępność kolorów i rozmiarów może zależeć od kraju lub regionu.

[30] Zmierzono bez bioczujników.

[31] Zmierzono bez paska.

[32] Żywotność baterii określono na podstawie wyników wewnętrznych testów laboratoryjnych przeprowadzonych przez firmę Samsung w typowych scenariuszach użytkowania. Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od sposobu użytkowania, modelu urządzenia, środowiska sieciowego i innych czynników. Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Typowa wartość to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960.

[33] Testy przeprowadzone przez firmę Samsung na przedpremierowych wersjach zegarków Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra (BT i LTE), każdy sparowany ze smartfonem Samsung. Wszystkie urządzenia przetestowane przy użyciu przedpremierowej wersji oprogramowania, kabla magnetycznego USB-C do szybkiego ładowania (EP-OR900) i ładowarki sieciowej USB-C Samsung 25 W (EP-TA800). Czas ładowania zależy od regionu, ustawień, sposobu użytkowania i czynników środowiskowych. Rzeczywiste wyniki mogą być inne. Ładowarka sieciowa USB-C Samsung 25 W (EP-TA800) do nabycia oddzielnie.

[34] Wear OS Powered by Samsung działa w smartfonach z Androidem 11 (z wyjątkiem wersji Go i smarfonów bez Sklepu Google Play) lub nowszym, posiadających więcej niż 1,5 GB pamięci. Kompatybilne urządzenia zależą od rynku, dystrybutora lub marki.

[35] Łączność LTE tylko w modelach LTE.

[36] Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra uzyskały certyfikat MIL-STD 810H. Zostały poddane testom w temperaturach od -20 °C (1 godz.) do 50 °C (1 godz.) powtarzanym przez 6 godzin.

[37] Galaxy Watch Ultra ma wodoodporność do 100 metrów przez 10 minut, zgodnie z normą ISO22810. Test przeprowadzono w wodzie o 5% zasoleniu i w wodzie zawierającej chlor w ilości 4 ppm. Badania laboratoryjne polegające na zanurzeniu modelu Galaxy Watch Ultra w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez czas do 30 minut potwierdziły klasę IP68 wodoszczelności. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w środowisku wodnym o wysokim ciśnieniu. Można go nosić podczas zwykłego pływania. Wodoodporność nie jest stanem trwałym i z czasem może się obniżać. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji / użytkowania zamieszczono w instrukcji obsługi. Pyłoszczelność klasy IP68 została przetestowana w warunkach laboratoryjnych przez stronę trzecią: do komory testowej zawierającej urządzenie wdmuchiwano przez 2 godziny 2 kg talku (maks. średnica cząstek 0,05 mm) na metr sześcienny (ciśnienie powietrza w urządzeniu było utrzymywane poniżej poziomu ciśnienia w otoczeniu). Odporność na pył zależy od rzeczywistych warunków użytkowania.

[38] Urządzenie można aktywować tylko po skomunikowaniu go ze smartfonem obsługującym Google Mobile Services. Kompatybilne urządzenia zależą od rynku, dystrybutora lub marki.

 

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie tworzy i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych (wearables), tabletów, urządzeń AGD, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników czy rozwiązań LED, a dzięki otwartej współpracy z partnerami pozwala doświadczać ekosystemu połączonych ze sobą urządzeń na aplikacji SmartThings. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl/ oraz http://news.samsung.com.