ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

Ostatnia szansa na prestiżowe MBA w finansach. Koniec rekrutacji już 26 maja

25.05.2023 | Akademia NBP


26 maja 2023 r. kończą się zapisy na roczne studia podyplomowe MBA z dziedziny bankowości i finansów, po raz pierwszy organizowane przy współpracy NBP ze Szkołą Główną Mikołaja Kopernika.

Studia MBA są doskonałym sposobem na pogłębienie wiedzy i budowanie wartościowych relacji biznesowych. Charakter studiów sprawia, że studenci mają już doświadczenie menedżerskie i poszukują dodatkowych umiejętności. Program MBA „Bankowość i system finansowy” to dodatkowa wiedza z dziedziny finansów i bankowości, obejmująca również zagadnienia bankowości centralnej, takie jak polityka pieniężna czy rola banku centralnego. To dostęp do umiejętności rozwiązywania realnych problemów biznesowych. Właśnie te kompetencje są niezwykle poszukiwane przez pracodawców i stanowią klucz do zawodowych sukcesów absolwentów.

W kontekście rozwoju kariery, program studiów MBA „Bankowość i system finansowy” jest szczególnie wartościowy, z uwagi na zaangażowanie najważniejszej instytucji finansowej, jaką jest Narodowy Bank Polski. Program studiów uwzględnia bieżące potrzeby i wymagania rynku finansowego, koncentrując się na tematyce bankowości, roli banków komercyjnych i bankowości centralnej, funkcjonowania systemów finansowych oraz zarządzania portfelem inwestycyjnym i ryzykiem finansowym, zapewniając kompleksową wiedzę z tych obszarów. 

Warto podkreślić, że udział w zajęciach gwarantuje dostęp do wybitnych wykładowców takich, jak: prof. dr hab. Adam Glapiński, dr hab. Marta Kightley, prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz. To tylko kilka nazwisk z grona wykładowców – ekonomistów z polskiego i zagranicznych banków centralnych. 

Termin składania dokumentów upływa 26 maja 2023 r.

Więcej informacji na temat rekrutacji na studia podyplomowe MBA „Bankowość i system finansowy” znajdziesz na stronie: https://akademia.nbp.pl/rekrutacja-na-mba/.

 

O Akademii NBP i Akademii Kopernikańskiej

Akademia NBP to projekt edukacyjny Narodowego Banku Polskiego skierowany do profesjonalistów – specjalistyczne kursy i studia z dziedziny ekonomii, finansów i bankowości. 

W lutym 2023 r. Akademia NBP podjęła współpracę z Akademią Kopernikańską w ramach Narodowego Programu Kopernikańskiego wspierającego polską naukę. Akademia Kopernikańska jest nową instytucją w systemie polskiej nauki. Działalność naukowa Akademii jest oparta na pięciu obszarach, odpowiadającym zainteresowaniom badawczym Mikołaja Kopernika: astronomia, ekonomia, prawo, medycyna oraz teologia i filozofia.

Współpraca Akademii NBP i Akademii Kopernikańskiej ma charakter wielowymiarowy. Podejmowane wspólnie inicjatywy naukowe mają na celu realizację zadań ukierunkowanych przede wszystkim na bankowość centralną, bankowość komercyjną i makroekonomię. 

informacje o firmie

załączniki

informacje o firmie