ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

Jak odnieść sukces w bankowości

22.05.2023 | Akademia NBP

Bankowość to dziedzina zdynamizowana w dzisiejszych czasach rozwojem nowych technologii finansowych i cyfryzacją, wymagająca wyobraźni i solidnej wiedzy teoretycznej, popartej praktyką i doświadczeniem. Organizowane przez Akademię NBP wspólnie z Akademią Kopernikańską Studia MBA „Bankowość i system finansowy” pomogą bankowcom zbudować solidny zawodowy fundament.

Studia MBA „Bankowość i system finansowy” to wartościowe narzędzie dla kadry zarządzającej w sektorze usług finansowych. Program rocznych studiów podyplomowych skupia się na tematach takich, jak ekonomia, systemy finansowe, bankowość centralna i polityka pieniężna. Ich wyjątkowość wynika z faktu, że są organizowane z udziałem Narodowego Banku Polskiego – najpotężniejszej instytucji ekonomicznej w Polsce. Współpraca NBP ze Szkołą Główną Mikołaja Kopernika gwarantuje wysoki poziom nauczania i dostęp do wiedzy ekonomicznej na światowym poziomie.

Wynikiem współpracy Akademii Kopernikańskiej i Akademii NBP będzie możliwość odbycia przez absolwentów Studiów MBA stażu w NBP. Organizowane będą też konkursy na najlepsze prace magisterskie i doktorskie.

Rekrutacja na studia podyplomowe MBA „Bankowość i system finansowy” trwa od kwietnia 2023 roku. Zajęcia rozpoczną się w czerwcu br. i potrwają do marca 2024 roku. Spotkania stacjonarne będą odbywały się w Warszawie – zarówno w Centrali NBP, jak i w siedzibie Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika.

Zajęcia będą prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, co zapewni dostęp do wiedzy na międzynarodowym poziomie.

Termin składania dokumentów upływa 26 maja 2023 r.

Więcej informacji o rekrutacji na studia podyplomowe MBA „Bankowość i system finansowy”: https://akademia.nbp.pl/rekrutacja-na-mba/

 

 

O Akademii NBP i Akademii Kopernikańskiej

Akademia NBP to projekt edukacyjny Narodowego Banku Polskiego skierowany do profesjonalistów – specjalistyczne kursy i studia z dziedziny ekonomii, finansów i bankowości. 

W lutym 2023 r. Akademia NBP podjęła współpracę z Akademią Kopernikańską w ramach Narodowego Programu Kopernikańskiego wspierającego polską naukę. Akademia Kopernikańska jest nową instytucją w systemie polskiej nauki. Działalność naukowa Akademii jest oparta na pięciu obszarach, odpowiadającym zainteresowaniom badawczym Mikołaja Kopernika: astronomia, ekonomia, prawo, medycyna oraz teologia i filozofia.

Współpraca Akademii NBP i Akademii Kopernikańskiej ma charakter wielowymiarowy. Podejmowane wspólnie inicjatywy naukowe mają na celu realizację zadań ukierunkowanych przede wszystkim na bankowość centralną, bankowość komercyjną i makroekonomię. 

informacje o firmie

załączniki

informacje o firmie