nowe produkty/usługi transport

Nowa siedziba Urzędu Pocztowego w Goworowie

24.11.2021 | Poczta Polska

Nowoczesny wystrój, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, dogodna lokalizacja, pełna gama usług Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej – to główne atuty nowej siedziby Urzędu Pocztowego w Goworowie, znajdującego się przy ul. Rynek 14.

Poczta Polska zmienia siedzibę Urzędu Pocztowego w Goworowie. Placówka funkcjonować będzie w gruntownie odnowionym i unowocześnionym obiekcie, usytuowanym w samym centrum miejscowości, wśród innych punktów handlowo-usługowych. Przeniesienie placówki do nowej siedziby pozwoli klientom połączyć wizytę w placówce pocztowej z codziennymi zakupami.

Placówka została zaprojektowana w nowoczesnej i przyjaznej aranżacji, która obowiązuje we wszystkich placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Klienci będą mogli skorzystać ze strefy handlowej z bogatym asortymentem kartek, karnetów, kopert, opakowań, prasy, książek, artykułów biurowych, a także upominków, artykułów dla dzieci i słodyczy. 

Oddajemy klientom do dyspozycji nowoczesną placówkę w centrum Goworowa. Placówka znajduje się w świeżo wyremontowanym budynku w pobliżu innych punktów usługowych. Cieszę się, że nasi klienci będą korzystać z komfortowej sali obsługi w placówce w nowej i przyjaznej aranżacji – podkreśla Grażyna Abram, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej Warszawa-Województwo.

Urząd Pocztowy w nowej siedzibie będzie czynny w poniedziałki w godzinach od 8:00 do 20:00, a od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00. Obsługę klientów zapewnią dwa stanowiska, przy których można będzie skorzystać z pełnego zakresu usług pocztowych oraz usług finansowo-ubezpieczeniowych.

Budynek został dostosowany również do obsługi osób niepełnosprawnych - lokal posiada podjazd dla osób poruszających się na wózkach oraz obniżone stanowisko obsługi.

Obecnie na obszarze gminy Goworowo działają 2 placówki pocztowe, zaś na terenie Regionu Sieci Warszawa-Województwo klienci mają do dyspozycji ponad 600 placówek pocztowych.

kontakt dla mediów
Justyna Siwek
rzecznik prasowy, Poczta Polska S.A.
Justyna Siwek

rzecznik@poczta-polska.pl

tel: 22 656 54 28

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi

kontakt dla mediów
Justyna Siwek
rzecznik prasowy, Poczta Polska S.A.
Justyna Siwek

rzecznik@poczta-polska.pl

tel: 22 656 54 28

informacje o firmie