ekonomia/biznes/finanse

Podwójne zwroty za rachunki domowe w Santander Bank Polska

Klienci Santander Bank Polska mogą teraz w specjalnej promocji otrzymać 2% zwrotu za opłacanie rachunków domowych z Konta Jakie Chcę. Promocja dotyczy opłat wykonanych w listopadzie i grudniu 2021 r. Limit miesięczny zwrotów to maksymalnie 25 zł.

Statystycznie, koszt utrzymania jednej osoby w Polsce to 1210 zł miesięcznie, z czego prawie 20% tej sumy to opłaty za mieszkanie i inne rachunki domowe[1]. Santander Bank Polska proponuje posiadaczom Konta Jakie Chcę zwrot części tych kosztów, po spełnieniu odpowiednich warunków.

Promocja „2% zwrotu za rachunki” obejmuje wszystkie zarejestrowane w systemie rachunki, opłacone w listopadzie i grudniu 2021 r. Klienci mogą otrzymać z powrotem część środków wydanych na gaz, energię elektryczną, telewizję, telefon oraz internet, maksymalnie jest to 25 zł miesięcznie od sumy przedstawionej na fakturach.

Posiadacze Konta Jakie Chcę mogą także w prosty sposób korzystać ze zwrotu 1% rachunków przez cały rok.

- Od lat staramy się ułatwiać naszym klientom codzienne sprawy. Wiemy, że rachunki pochłaniają znaczące środki, dlatego klientom, którzy opłacają je z Konta Jakie Chcę, za zarejestrowane faktury zwracamy 1% tych opłat. Ostatnie miesiące roku to często czas większych wydatków, związanych ze świętami, dlatego w tym okresie postanowiliśmy podwoić zwroty do 2% - mówi Anna Maciejewska, product owner z Santander Bank Polska.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować faktury w Santander internet w zakładce „zwroty za rachunki”, telefonicznie u doradcy lub w oddziale. Rachunki muszą być wystawione na nazwisko posiadacza konta i opłacone przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty. Zwrot 2% poniesionych kosztów klienci otrzymają na konto do 7 dnia następnego miesiąca, czyli za faktury opłacone w listopadzie, pieniądze wrócą na ich konto na początku grudnia, a za grudniowe opłaty w styczniu.

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na stronie: Santander.pl/oszczedzam#zwrot https://www.santander.pl/klient-indywidualny/oszczednosci-i-inwestycje/zacznij-oszczedzac?santag-alias=oszczedzam#zwrot

 

 

***

Jesteśmy organizatorem promocji „2% zwrotów za rachunki”, która trwa od 1.11. do 31.12.2021 r.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.Konto Jakie Chcę to rachunek płatniczy.Santander internet (bankowość internetowa) jest usługą bankowości elektronicznej. 

 

 

 

 

 

 

[1] https://www.money.pl/gospodarka/nowe-dane-gus-tyle-miesiecznie-wydaja-polacy-6645560473111360a.html

kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse

kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie