media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Rabaty dla Mam od Santander Bank Polska na bankujzrabatami.pl

Największą popularnością cieszą się prezenty na Dzień Matki do kwoty 50 zł. Polacy oprócz samych prezentów najczęściej szukają w internecie kartek okolicznościowych na 26 maja oraz wyjątkowych życzeń[1]. Santander Bank Polska udostępnia z tej okazji specjalne kody rabatowe, dostępne na platformie Bankujzrabatami.pl.

Na Dzień Matki Polacy najchętniej kupują drobne prezenty – kwiaty, kosmetyki, słodycze czy ubrania, a pomysłów na nie szukają poprzez wyszukiwarki internetowe. Z pomocą może przyjść także serwis Bankujzrabatami.pl od Santander Bank Polska.

Z okazji Dnia Matki na platformie pojawiły się specjalne rabaty na produkty, które dobrze sprawdzą się jako prezenty. Do dyspozycji klientów jest m.in. 20% rabatu do Answear.com, 15% na Mokobelle.pl oraz rabaty na różne kosmetyki: 15% na Bath&Body Works, 15% na wszystkie produkty Alkmie i 20% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy z The Body Shop. Mamom, które cenią sobie dobrą kawę, można sprezentować świeżo paloną kawę od Bean&Buddies z 10% rabatem. A tym, które wolą dobrą muzykę można kupić dwa bilety (np. na koncerty plenerowe) na Eventim.pl, ze zniżką 10 zł.

Platforma stworzona we współpracy z FinTechem

Program pilotażowy platformy Bankujzrabatami.pl został uruchomiony w 2020 r. Santander Bank Polska wraz ze swoimi klientami testował atrakcyjność serwisu, m.in w zakresie doboru partnerów, czy łatwości korzystania z platformy. Rozwiązanie zaprojektowała i wdrożyła dla Santander Bank Polska firma Loyalty Tool, z doświadczeniem w obsłudze programów lojalnościowych w branży finansowej oraz e-commerce.

FinTech Loyalty Tool został wybrany podczas programu akceleracyjnego AccelUp, prowadzonego wraz z firmą Accelpoint. Bardzo nas cieszy współpraca z innowacyjnymi przedsiębiorstwami, umożliwiająca wprowadzanie nowoczesnych i lubianych przez klientów rozwiązań na polski rynekmówi Łukasz Konwicki, menedżer ds. innowacji w Santander Bank Polska.

Od lutego bieżącego roku platforma jest dostępna dla wszystkich klientów banku. W ciągu kilkumiesięcznej współpracy na platformę trafiło kilkadziesiąt ofert i partnerów. Do najpopularniejszych kategorii należą: sprzęty RTV i AGD, kosmetyki i odzież, a także catering dietetyczny dla psów. Jak dotąd użytkownicy serwisu najchętniej korzystali z kuponów rabatowych m. in. do: Answear.com, Multikurs.pl, Intersport, Decathlon, Auchan, Booking.com i Psibufet.pl. Korzyści dla klientów zależą od partnera i czasu trwania oferty – mogą to być rabaty nawet do 30%, moneyback za transakcje kartą lub punkty w programach lojalnościowych.

Każdy z rabatów ma określony termin ważności. Szczegóły ofert dostępne są na stronie https://bankujzrabatami.pl/

W najbliższej przyszłości Santander Bank Polska planuje rozwinąć platformę również dla klientów firmowych.

 

 

[1] https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/na-prezent-na-dzien-matki-wydamy-do-50-zl,98652.html

kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii media/marketing/reklama

kontakt dla mediów
Biuro Prasowe
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Santander Bank Polska S.A.
Biuro Prasowe

biuro.prasowe@santander.pl

informacje o firmie