turystyka/wypoczynek

Linie Emirates aktualizują politykę rezerwacji lotów na jeszcze korzystniejszą

09.04.2021 | Emirates

9 kwietnia 2021 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates wprowadziły kolejną aktualizację do obecnie istniejących zasad rezerwacji, oferując klientom jeszcze większą pewność i elastyczność w planowaniu podróży.

Klienci posiadający bilety wydane przed 30 września 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą teraz zmienić rezerwację na dowolną datę w ciągu 36 miesięcy, co stanowi przedłużenie aż o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniego regulaminu.

Osoby posiadające bilety wydane po 1 października 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 24 miesięcy.

Opłaty za ponowne wystawienie dowolnego biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez żadnych opłat.

Klienci, którzy posiadają bilety wydane bezpośrednio przez Emirates, zarówno na emirates.com, czy w punktach sprzedaży detalicznej i centrach linii lotniczej, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ ważność biletów jest automatycznie przedłużona. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się ze swoim agentem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety.

Więcej informacji na temat zasad zmiany rezerwacji Emirates znajduje się pod linkiem.

Kompleksowe ubezpieczenie podróżne

Emirates były pierwszym przewoźnikiem, który zapewnił wszystkim pasażerom globalne ubezpieczenie podróżne od wielu ryzyk, a teraz przedłuża tę usługę po 31 marca 2021 r., aż do odwołania, oferując swoim klientom spokój podczas planowania podróży.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Status poziomu Emirates Skywards i przedłużenie mil

Emirates Skywards przedłuża status swoich członków na poziomie Silver, Gold i Platinum do 2022 r.

Ważność mil Skywards, które wygasają od kwietnia 2020 r., została dodatkowo przedłużona do 31 sierpnia 2021 r., zapewniając członkom Skywards więcej możliwości wykorzystania mil , np. jako loty czy w postaci nagród partnerów, a także innych przywilejów.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Ponadto Emirates Skywards oferuje członkom możliwość zdobycia podwójnych mil poziomu za wszystkie loty Emirates i flydubai zarezerwowane od 1 kwietnia do 30 czerwca na podróż do 30 grudnia 2021 r.

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek