praca

Grzegorz Kurzyński nowym Consumer Sales Managerem w Lenovo Polska

23.02.2021 | Lenovo

Grzegorz Kurzyński objął stanowisko dyrektora sprzedaży produktów konsumenckich (Consumer Sales Manager) w Lenovo Polska. Ponadto objął także kierownictwo nad kilkuosobowym Działem Sprzedaży Produktów Konsumenckich.

Kariera zawodowa Grzegorza Kurzyńskiego uwzględnia 20 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży. Swoje kompetencje zdobywał w polskim oddziale firmy Sony Europe na stanowiskach kierowniczych, gdzie odpowiadał m.in. za prowadzenie działu szkoleń produktowych oraz kierował działem sprzedaży produktów konsumenckich. W tym czasie z sukcesem zarządzał także działem akcesoriów Sony Europe, co przyczyniło się do zbudowania i umocnienia dominującej pozycji firmy w tym obszarze biznesu w Polsce.

W czasie swojej wieloletniej pracy, Grzegorz Kurzyński, skutecznie wykorzystywał techniki handlowe i narzędzia marketingowe, co wielokrotnie przekładało się na wzrosty udziałów sprzedaży. Doświadczenie uzyskane w pracy z rynkiem sprzętu RTV może z powodzeniem przenieść na obszar produktów IT. W Lenovo Polska będzie odpowiedzialny za wzmocnienie pozycji marki na rynku poprzez realizację planów sprzedaży oraz zwiększenie udziałów firmy w poszczególnych kategoriach produktowych.

Grzegorz Kurzyński ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego na kierunku „Handel zagraniczny”.

kontakt dla mediów
MAGDALENA CZYŻEWSKA
Junior Account Manager, Lenovo
MAGDALENA CZYŻEWSKA

magdalena.czyzewska@publicismedia.com

tel: 608389775

informacje o firmie

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur. Rozwiązania Lenovo dla centrów danych (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo. Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram oraz odwiedzania naszej witryny internetowej https://www.lenovo.com/.

LENOVO jest znakiem towarowym Lenovo. Wszelkie pozostałe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich podmiotów. ©2020, Lenovo Group Limited.

załączniki

więcej z kategorii praca