technologie towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Kup wybrany telewizor QLED i skorzystaj z rabatu na soundbar Q70T

Kupując wybrany telewizor Samsung z serii Q70T i Q70R, można teraz skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z technologią Dolby Atmos i DTS:X. Promocja trwa do 27 września w wybranych sieciach sprzedaży.

 • W ramach promocji dostępne są wybrane modele telewizorów QLED 4K z serii Q70T i Q70R o przekątnych ekranu od 55” do 85”.
 • Kupując objęty promocją telewizor można skorzystać z rabatu na soundbar Samsung Q70T.
 • Promocja obowiązuje do 27 września br. w salonach Samsung Brand Store oraz w sieciach Euro-Net, Media Expert, MediaMarkt i Neonet.

Perfekcyjna jakość rozrywki

Telewizor Samsung Q70T oferuje wszystko to, co potrzebne, aby doświadczać wysokiej klasy rozrywki. Podobnie jak inne modele z rodziny telewizorów QLED, charakteryzuje się 100% Natężeniem Kolorów, dzięki czemu podczas oglądania filmów widzowie mogą cieszyć oczy pięknie nasyconymi barwami. O świetną jakość obrazu zadba także Procesor Quantum 4K, którzy przy pomocy sztucznej inteligencji analizuje oglądane treści w czasie rzeczywistym, pozwalając z nich wydobyć jeszcze lepsze odwzorowanie szczegółów. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom, telewizor świetnie sprawdzi się także podczas wirtualnych rozgrywek. Gracze powinni być zachwyceni wyjątkowo niskim poziomem input lag oraz funkcją Real Game Enhancer+, która znacząco poprawia jakość obrazu, zapewniając niezwykle płynne ruchy bez zakłóceń.

Porywające brzmienie

Nie od dziś wiadomo, że telewizor i soundbar tworzą świetnie zgrany duet. Dlatego idealnym uzupełnieniem do maratonu filmowego czy wieczoru z konsolą będą powstałe z myślą o zapewnieniu jak najlepszych wrażeń dźwiękowych soundbary Samsung z Q serii. Dostępny w ramach promocji soundbar Q70T wykorzystuje technologię Dolby Atmos i DTS:X, która pozwoli odkryć głębię brzmienia, sprawiając, że poszczególne dźwięki będą dobrze słyszalne z każdej strony. O niesamowite wrażenia audio zadba także rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2. Ponadto Tryb Gra Pro spowoduje, że podczas wirtualnej rozgrywki dźwięk będzie dynamiczny w każdej scenie, a gra – jeszcze bardziej wciągająca.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, MediaMarkt i Neonet oraz w Samsung Brand Store.

Lista modeli objętych promocją:

 • QE55Q70RATXXH
 • QE55Q74TATXXH
 • QE65Q70RATXXH
 • QE65Q74TATXXH
 • QE75Q70RATXXH
 • QE75Q74TATXXH
 • QE82Q70RATXXH
 • QE85Q70TATXXH
kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 22 607 40 06

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie   telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach:  https://news.samsung.com/pl/  oraz  http://news.samsung.com.

więcej z kategorii technologie