towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

e-Wprost nr 7 (22): Solorz, Buzek, Bodnar. Wybory prezydenckie. Książka o Coco Chanel i film o Billu Gatesie. + Lista 100 najbogatszych Polaków.

To przedwyborczy numer Wprost. Zaglądamy za kulisy kampanii, przewidujemy wyniki wyborcze i co się stanie w drugiej turze. Spora część tego wydania jest poświęcona również liście 100 najbogatszych Polaków, którą również o 15:00 będzie dostępna dla subskrybentów Wprost Premium+

Co w najnowszym „Wprost”?

 • Niedyskrecje parlamentarne Joanny Miziołek i Elizy Olczyk, czyli o czym mówi się szeptem tuż przed wyborami
 • Sztaby: Decydujące starcie - Walka między sztabowcami Trzaskowskiego i Dudy na ostatniej prostej kampanii się zaostrza. Więcej w tekście Joanny Miziołek.
 • „Syndrom Bronisława Komorowskiego” nas nie dotknął - Wywiad Łukasza Rogojsza z Radosławem Fogielem, członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.
 • Nigdy nie przestałem wierzyć w obywateli. Paulina Socha - Jakubowska rozmawia z Adamem Bodnarem. „Myślę, że tolerancja będzie w Polsce rosław. Wystarczy, że minie okres wyborczy” - mówi Rzecznik Praw Obywatelskich.
 • Immunitet kontra sprawiedliwość. Wracamy do sprawy rodziny Lublińskich poszkodowanej po dramatycznym wypadku z udziałem syna saudyjskiego ambasadora
 • Polityka jest walką na opowieści. Socjolożka Aleksandra Więcka w rozmowie z Małgorzatą Fiejdasz - Kaczyńską pokazuje, jak swoje marki w trakcie kampani prezydenckiej budowali poszczególne kandydaci. Kto jest jak Skoda, kto jak Volvo, a kto Renault Megane?
 • Nigdy nie zostanę emerytem. Wywiad z Zygmuntem Solorzem, najpotężniejszym człowiekiem polskich mediów i najbogatszym Polakiem. Skąd wziął się w biznesie, jak zbudował swoją fortunę i co chce zostawić po śmierci dzieciom - o tym w osobistej rozmowie na naszych łamach.
 • Nosek do interesów. Paweł Bednarz przybliża sylwetkę Łukasza Noska. Inwestował w takich gigantów jak Facebook, Airbnb czy Spotify, a pochodzi z małej wioski pod Tarnowem. W tym roku zadebiutował na naszej liście 100 najbogatszych Polaków.
 • Zostajemy na spalonym. Wywiad z prof. Jerzym Buzkiem o przyszłości polskiej energetyki. Czy warto stawiać elektrownię atomową, co dalej z węglem, a może rozwijać technologie wodorowe?
 • Co mi zrobisz, jak nie spłacę? Kolejna część antykryzysowego poradnika Krzysztofa Oppenheima dla przedsiębiorców
 • Sługus jankesów kontra europejski mąż stanu. Każda ze stron politycznego sporu przekonuje, że jej klęska będzie oznaczała nieuchronny koniec świata. Ta bezmyślna wojna postu z karnawałem szczególnie widoczna jest w polityce zagranicznej – pisze Jakub Mielnik.
 • Zdrowie nie jest najważniejsze. Katarzyna Pinkosz prześwietla propozycje kandydatów na prezydenta dotyczące ochrony zdrowia. Który ma najlepsze pomysły?
 • Zemsta kujona. Krzysztof Kwiatkowski o amerykańskim kinie, które pokazuje przedsiębiorczość i kariery oparte na wiedzy.
 • Rozpusta, głupota i kontusze. Leszek Bugajski recenzuje dwie powieści opowiadające o ostatnich latach przed pierwszym rozbiorem Polski.
 • Źródło Chanel N'5. Przedstawiamy fragment książki o Coco Chanel w przededniu jej sławy
 • Pochwała bogactwa. Wywiad z Justyną Kisielewicz, utalentowaną polską artystką z San Francisco, która zaprojektowała okładkę do najnowszej edycji listy 100 najbogatszych Polaków.

Najnowsze wydanie e-Wprost będzie dostępne od godziny 15:00 w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play. Teraz łatwe do czytania również na urządzeniach mobilnych.

kontakt dla mediów
PMPG S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

kontakt dla mediów
PMPG S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.