turystyka/wypoczynek

Rainbow przedstawia nowe skarby egzotyki

13.02.2020 | Rainbow

Prapremiera sezonu zimowego 2020/2021

Rainbow, niekwestionowany lider wyjazdów egzotycznych, wprowadza w sezonie zimowym 2020/21 aż cztery nowe kierunki. Kolejnej zimy można będzie polecieć z Rainbow czarterem do brazylijskiego stanu Ceara, do Omanu oraz na Maderę. Na prawdziwych koneserów egzotyki czaka natomiast niesamowita wyspa Bohol na Filipinach. Każdy z czterech nowych kierunków jest inny, każdy przygotowany pod inne wymagania, ale jednego jesteśmy pewni – każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie! Nowości pojawiają się jako prapremiera – ich sprzedaż rozpoczyna się na kilka tygodni przed startem sprzedaży pełnej oferty zimowych wakacji egzotycznych.

W brazylijskim stanie Ceara wakacje trwają cały rok, a plaże - szerokie, z białym piaskiem i fantastycznym kolorem oceanu to istny raj dla miłośników beztroski. Wiele hoteli z oferty Rainbow umieszczone jest bezpośrednio przy wspaniałych plażach. W niezliczonych barach i restauracjach można chłonąć brazylijską muzykę na żywo popijając świeżo wyciskane soki z egzotycznych owoców czy słynną caipirinhię. Ten region Brazylii to też raj dla miłośników sportów wodnych. Czarter Rainbow latać będzie do Fortalezy co tydzień od listopada do końca marca 2021. W samolocie oferujemy dodatkowo specjalną wyższą klasę miejsc pozwalającą na komfortową podróż. W programie na sezon 2020/21 znajdują się również wycieczki objazdowe po Brazylii. Od zwiedzania typu „light” (ten sam hotel, jednodniowe wycieczki), po produkty połączone ze zwiedzaniem głównych atrakcji Brazylii z przelotami wewnętrznymi. Ceny od 3950 zł za tydzień pobytu z przelotem i wyżywieniem.

Oman to egzotyka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Plażowicze będą zachwyceni luksusowymi hotelami, wspaniałymi plażami oraz wyjątkowo ciepłym morzem z delfinami i rafami koralowymi dorównującymi tym w Morzu Czerwonym. Wielbiciele zwiedzania odkryją majestatyczne forty, zachwycające kaniony i piękne ogrody. Pomimo bogactwa i nowoczesnej architektury, kraj ten zachował wiele ze swojej tradycji. Całości dopełnia kuchnia ze znakomitymi owocami morza. Rainbow oferuje w Omanie wczasy i wycieczki objazdowe, połączone również ze zwiedzaniem Emiratów Arabskich. Czarter poleci raz w tygodniu od października do maja. Ceny od 3200 zł za tydzień pobytu w hotelu 5-gwiazdkowym All Inclusive.

Madera to zielony raj i kraina wiecznej wiosny. Miejsce zachwycające wielobarwnymi kwiatami, ogrodami oraz klifami. Stolica wyspy - Funchal kusi magicznymi uliczkami pełnymi restauracji i kameralnych knajpek. Na lokalnym targu można kupić egzotyczne, często bardzo rzadkie owoce. Madera to destynacja wymarzona dla miłośników trekkingu czy dłuższych spacerów w spektakularnych krajobrazach. Rainbow proponuje na zimę 2020/21 zarówno wczasy jak i wycieczki objazdowe po Maderze - również te dla bardziej aktywnych. Pierwszy czarter poleci na zieloną wyspę już na Sylwestra, a destynacja planowana jest jako całoroczna. Ceny od 2200 zł za tydzień w hotelu 4 gwiazdkowym ze śniadaniem.

Filipiny to kolejna destynacja, którą miłośnicy egzotycznych podróży będą mogli odkryć dzięki Rainbow. To ponad 7000 wysp rozsianych na Oceanie Spokojnym. Kraj otwarty i bezpieczny – z jednej strony egzotyczny, a z drugiej z silnymi wpływami kultury hiszpańskiej. Bardzo przystępne ceny, język angielski w powszechnym użyciu oraz luźne podejście do życia mieszkańców archipelagu stwarzają warunki do swobodnego wypoczynku. Rainbow oferuje wakacje na magicznej wyspie Bohol, gdzie większość hoteli znajduje się bezpośrednio na plażach usianych palmami. Bohol to też ukryte wśród zieleni wodospady, czekoladowe wzgórza i bambusowe mosty. Poza wczasami zaplanowanymi na 10 lub 11 noclegów, oferujemy również atrakcyjny program wycieczek objazdowych po Filipinach.  Ceny od 4950 zł za 12 dniowy pobyt hotelu 4 gwiazdkowym ze śniadaniem.

Przedsprzedaż oferty na zimę 2020/21 objęta jest specjalną promocją. Rabaty dochodzą do 1000 zł od osoby. Dla stałych klientów, oprócz standardowych, dodatkowych 2% zniżki Rainbow oferuje wybór miejsca w samolocie lub parking przy wybranym lotnisku gratis.

Więcej szczegółów na: https://r.pl/prawdziwa-egzotyka

 

 

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek