ekonomia/biznes/finanse

Cushman & Wakefield Polska z nową szefową działu powierzchni handlowych

14.01.2020 | Cushman & Wakefield

Beata Kokeli stanęła na czele działu powierzchni handlowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield Polska.

Jako dyrektor działu powierzchni handlowych (Head of Retail Agency), Beata Kokeli pokieruje zespołem specjalistów, którzy dzięki rozległej znajomości lokalnego i globalnego rynku nieruchomości handlowych, świadczą kompleksowe usługi doradztwa w zakresie rozwoju, pozyskiwania najemców, marketingu strategicznego oraz zarządzania ryzykiem w centrach i parkach handlowych, sklepach przy głównych ulicach handlowych i centrach wyprzedażowych, umożliwiając swoim klientom osiąganie celów biznesowych.

Nowa szefowa działu, w ramach powierzonej roli, będzie koncentrowała się przede wszystkim na rozwoju biznesu i oferty usług doradczych tak, aby jeszcze lepiej wspierać klientów firmy Cushman & Wakefield w realizowaniu ich celów strategicznych w Polsce.

Beata Kokeli ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Wcześniej pracowała zarówno w spółkach deweloperskich, jak i agencjach nieruchomości. Od 2001 do 2008 roku była odpowiedzialna za działalność deweloperską, leasingową i marketingową w duńskiej TK Development Group, a w latach 2008-2012 w polskiej firmie Centrum Development & Investments pełniła funkcję dyrektora handlowego, gdzie zajmowała się opracowywaniem i realizacją strategii marketingowych i handlowych dla bieżących oraz przyszłych projektów inwestycyjnych. W latach 2012-2016 pracowała w CBRE, gdzie była dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami i aktywami, a także starszym dyrektorem działu powierzchni handlowych. Specjalizowała się w rozwoju usług dla klientów operujących na rynku powierzchni handlowych. W lipcu 2016 roku rozpoczęła współpracę z TriGranit na stanowisku szefa ds. zarządzania aktywami, a od 1 lipca 2017 r. do marca 2019 r. pełniła funkcję dyrektora zarządzającego TriGranit Polska i była odpowiedzialna za działalność operacyjną polskiej spółki, strategię portfolio, zarządzanie aktywami i nieruchomościami oraz działalność leasingową. W ramach podstawowych obowiązków polegających na nadzorowaniu całego portfela nieruchomości TriGranit złożonego z projektów biurowych i handlowych, wspomagała procesy pozyskiwania i rozwijania nowych aktywów. W 2019 roku, jako senior advisor, head of group office leasing, w związku akwizycją firmy TriGranit przez Revetas Group, była odpowiedzialna za procesy wynajmu powierzchni biurowych na terenie CEE.

Beata jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku marketing i zarządzanie. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologia angielska, a także ukończyła podyplomowe studia Executive MBA w Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

- Na czele działu powierzchni handlowych Cushman & Wakefield w Polsce stanęła osoba z niezwykle bogatym i wszechstronnym doświadczeniem w obszarze nieruchomości komercyjnych. Jestem przekonany, że zespół naszych specjalistów pod kierunkiem Beaty będzie jeszcze skuteczniej doradzać, wspierać i podejmować wyzwania stawiane nam przez klientów – mówi Charles Taylor, partner, dyrektor biura Cushman & Wakefield w Polsce.

kontakt dla mediów
Eliza Bingül
Cushman & Wakefield
Eliza Bingül

media.poland@cushwake.pl

tel: +48 (22) 820 20 20

informacje o firmie

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

załączniki

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse