środowisko naturalne/ekologia technologie ekonomia/biznes/finanse

Kryzys klimatyczny, transformacja cyfrowa. Przed jakimi wyzwaniami stoi biznes?

14.11.2019 | redakcja infoWire.pl

Duże firmy wciąż się uczą, jak nadążyć za zmianami technologicznymi, ale także zmianami klimatu. Jeśliby spojrzeć na prowadzenie biznesu w szerszej perspektywie, troska o środowisko to już nie tylko działania filantropijne, ale kwestia przetrwania przedsiębiorstwa.

„Duże korporacje stoją obecnie przed ogromnymi wyzwaniami. Pierwszym jest cyfryzacja, która postępuje tak dynamicznie, że nigdy wcześniej tak dynamiczne zmiany nie dotyczyły biznesu. Kolejną rewolucją jest to, co dotyka społeczeństwa i rządy, czyli kryzys klimatyczny […]. Już teraz wykorzystujemy surowce półtorej planety, a mamy ją jedną. Od wczesnych miesięcy roku żyjemy na tzw. kredyt” – mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Katarzyna Broniarek, dyrektor komunikacji korporacyjnej w IKEA.

Redakcja wideo należy do multimedialnej agencji informacyjnej infoWire.pl i specjalizuje się w tworzeniu eksperckich treści wideo w jakości TV. Redakcja realizuje setki oraz materiały z przebitkami i napisami do odtwarzania na urządzeniach mobilnych.

załączniki

więcej z kategorii środowisko naturalne/ekologia