wydarzenia

Dzień Niepodległości pod znakiem mikromobilności

08.11.2019 | blinkee.city

blinkee.city, polska firma oferująca usługi wynajmu jednośladów na minuty, aktywnie włącza się w obchody 11 listopada. W tym dniu wszystkie hulajnogi operatora w Warszawie będzie można wypożyczyć za darmo. Elektryczne pojazdy świetnie sprawdzą się jako szybki i wygodny sposób przemieszczania się po mieście, w którym z okazji Święta Niepodległości obędzie się szereg wydarzeń kulturalno – rozrywkowych.

Z bezpłatnych przejazdów hulajnogami blinkee.city będą mogli skorzystać wszyscy obecni i nowi użytkownicy aplikacji. Promocja obowiązuje 11 listopada i jest ściśle związana z obchodami Dnia Niepodległości. – Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, dlatego chcemy uhonorować tę ważną datę i pomóc Warszawiakom w szybkim i bezpiecznym poruszaniu się w przestrzeni miejskiej. Przez cały dzień, w stolicy odbywać się będzie szereg wydarzeń i eventów. Skorzystanie z naszych jednośladów ułatwi dotarcie do wybranych punktów na mapie miasta, zwłaszcza że hulajnogi dostępne są w strefie obejmującej całe centrum Warszawy  - komentuje Marcin Maliszewski, prezes blinkee.city.

Jak wygląda wypożyczenie pojazdu blinkee.city? Wystarczy rejestracja w aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smatfonie. Po weryfikacji konta użytkownik uzyskuje dostęp do mapy miasta pozwalającej na zlokalizowanie najbliższego jednośladu i zarezerwowanie go na 15 minut.

blinkee.city to operator z całkowicie polskim kapitałem. Firma jako pierwsza w naszym kraju wprowadziła usługę wypożyczania elektrycznych skuterów na minuty. Następnie, odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentów, rozszerzyła swoją ofertę udostępniając użytkownikom e-hulajnogi. Obecna flota tych jednośladów to 3200 sztuk.

kontakt dla mediów
Account Executive, blinkee.city
Inga Ryfka

i.ryfka@synertime.pl

tel: 664-904-605

informacje o firmie

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów i hulajnóg elektrycznych na minuty w Europie. Na pojazdach firmy możemy poruszać w 28 miastach w Polsce oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 500 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia