kultura/sztuka/rozrywka media/marketing/reklama

Linie Emirates po raz trzeci z rzędu wyróżnione za najlepszą rozrywkę pokładową w plebiscycie APEX Passenger Choice Award 2020

13.09.2019 | Emirates

Linie Emirates zdobyły pięć gwiazdek w klasyfikacji Global Airline Official Airline Rating

Piątek, 13 września 2019 r. – Warszawa, Polska - Linie Emirates po raz trzeci z rzędu zdobyły nagrodę za najlepszą rozrywkę pokładową w plebiscycie Passenger Choice Awards 2020 zorganizowanym podczas targów APEX EXPO w Los Angeles w ostatni poniedziałek. Przewoźnik otrzymał także pięć gwiazdek w systemie Global Airline Official Airline Rating, tj. najwyższą ocenę w pierwszej klasyfikacji linii lotniczych opartej wyłącznie na potwierdzonych opiniach pasażerów.

Swoją zwycięską serię linie Emirates zawdzięczają nieustannym innowacjom w rozrywce pokładowej, które wyznaczają standard jakości obsługi pasażera. Przewoźnik od lat pozostaje liderem w branży, będąc pierwszą linią lotniczą, która zamontowała ekrany telewizyjne w każdym fotelu w 1992 roku, czy dając pasażerom możliwość tworzenia własnych playlist na aplikacji mobilnej przed lotem i synchronizacji ich z systemem rozrywki pokładowej od zeszłego roku.

Obecnie linie mogą poszczycić się jedną z najbogatszych i najnowocześniejszych ofert rozrywki i usług telekomunikacyjnych na pokładzie. W wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej Emirates ice pasażerowie znajdą ponad 4,5 tys. kanałów, w tym przeszło 1 000 filmów z całego świata – to więcej niż w jakiejkolwiek innej linii lotniczej. We wszystkich klasach na podróżujących czekają największe wśród przewoźników ekrany o przekątnej 13,3 cala w klasie ekonomicznej, 23 cali w klasie biznes i 32 cali w klasie pierwszej.

Oprócz wyjątkowo urozmaiconej oferty rozrywkowej, Linie Emirates inwestują także w usługi internetowe i telewizji na żywo. Usługa Live TV jest dostępna w ponad 176 samolotach Emirates, na pokładzie których w dowolnym momencie zawody sportowe może oglądać na żywo łącznie 70 tys. pasażerów. Ponadto pasażerowie mają dostęp do międzynarodowych serwisów informacyjnych nadawanych na żywo, m.in. CNN, BBC World News, Sky News, Euro News, CNBC czy NHK World.

Usługa Wi-Fi jest dostępna na pokładzie wszystkich samolotów Emirates. We wszystkich klasach pasażerowie otrzymują bezpłatny pakiet 20 MB danych lub nielimitowany dostęp do komunikatorów na 2 godziny, dzięki czemu pozostaną w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą liczyć na dodatkowe korzyści w zależności od poziomu członkostwa i klasy rezerwacyjnej, w tym bezpłatny dostęp do Wi-Fi w klasie pierwszej lub biznes.

Wyróżnienia APEX Passenger Choice Awards przyznawane są na podstawie opinii pasażerów gromadzonych przez APEX za pośrednictwem najlepiej ocenianej aplikacji ułatwiającej organizację podróży – TripIt® from Concur®. Stosując pięciogwiazdkową skalę, pasażerowie ocenili ponad milion lotów zrealizowanych przez blisko 600 linii lotniczych w okresie od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019 roku.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 232 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii kultura/sztuka/rozrywka