media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek

Program Skywards ma już 25 milionów członków

12.09.2019 | Emirates

Z tej okazji w programie pojawiły się wyjątkowe zniżki i niespodzianki

Czwartek, 12 września 2019 r. – Warszawa, Polska - Liczba członków Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates i flydubai, osiągnęła rekordowy poziom – 25 milionów.

Z tej okazji od 12 września na korzystających z programu czekają atrakcyjne oferty i niespodzianki. Wśród nich znajdują się zniżki 25% na podwyższenie klasy podróży i bilety na wybrane loty do lub z Dubaju, okazyjna promocja Cash+Miles na loty Emirates i flydubai oraz zniżka 25% na zakup i przekazywanie mil. Także konkursy i nagrody organizowane od 22 września w Terminalu 3 Emirates z pewnością zachwycą podróżujących.        

W ciągu ostatnich 18 miesięcy Emirates Skywards pozyskał pięć milionów członków na całym świecie, co daje zawrotną średnią 277 777 nowych członków miesięcznie, 9 259 dziennie i ponad sześciu co minutę. Najwięcej z nich mieszka w Wielkiej Brytanii (3,2 mln), w dalszej kolejności w USA (2,3 mln), Australii (1,9 mln), Indiach (1,8 mln) i ZEA (1,7 mln).

Być może nie jest to zbyt dużym zaskoczeniem dla członków programu, który konsekwentnie rozszerza ofertę na kolejne regiony i grupy odbiorców. Do Emirates Skywards należy 157 partnerów na całym świecie, w tym 15 linii lotniczych wykonujących loty łącznie do 2 tys. kierunków, 12 marek finansowych i siedmiu partnerów wymieniających punkty w 31 krajach.  Z Emirates Skywards współpracuje również ponad 100 marek hotelarskich i dwa agregatory internetowe, oferując dostęp do 30 mln obiektów i pokoi na całym świecie.

W ciągu ostatnich trzech lat do programu dołączyło 24 nowych partnerów, natomiast liczba transakcji umożliwiających gromadzenie mil wzrosła o 50%, a wymian punktów – o 150%.

Trzy nowe umowy o współpracy zawarte w ostatnich dwóch miesiącach – z Marriott Bonvoy, Chase Ultimate Rewards i Bicester Village Shopping – świadczą o coraz szybszym rozwoju i powszechnej atrakcyjności programu zarówno w ujęciu globalnym, jak i regionalnym.

Tylko w ostatnim roku finansowym 2018-19 członkowie ze 185 krajów wymienili 1,2 mln mil w sklepach Dubai Duty Free, a 6 431 członków wymieniło 77 mln mil na 10 344 biletów na największe wydarzenia sportowe i kulturalne na całym świecie. Setki tysięcy członków korzystało także z możliwości podwyższenia klasy, rezerwacji lotów Emirates i flydubai w systemie Cash+Miles oraz darmowych biletów.

W zalewie rozmaitych programów lojalnościowych, Emirates Skywards wyróżnia innowacyjność. Dzięki współpracy z Dubai Mall został pierwszym programem lojalnościowym linii lotniczej, którego członkowie mogą bez przeszkód zdobywać mile za każdą transakcję we wszystkich punktach centrum handlowego. Członkowie Platinum zyskują nowe korzyści, m.in. przechodzenie punktów Tier Miles na kolejny rok i bezpłatne podwyższenie klasy w spersonalizowanym systemie przypominającym grę. Ukierunkowane oferty ułatwiają członkom programu dokonywanie rezerwacji podczas wyszukiwania lotów i biletów przez Internet.

W ciągu trzech lat Emirates Skywards wprowadził także trzy aplikacje, które umożliwiają łatwe gromadzenie i wymianę mil na urządzeniu mobilnym. Zakładka Skywards będąca częścią aplikacji Emirates App należy do najbardziej rozbudowanych pod względem funkcji wśród aplikacji linii lotniczych. Oprócz tego powstały dwie specjalistyczne aplikacje: Emirates Skywards Go z ofertami restauracji i ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych w 160 kierunkach oraz Emirates Skywards Cabforce dostępna w 890 miastach świata i służąca do zamawiania prywatnych przewozów, taksówek i mikrobusów.

W tym roku Emirates Skywards zdobył już trzy nagrody branżowe:  za najlepszy program lojalnościowy w plebiscycie Business Travel Middle East, za jakość zarządzania według Global Flight i wyróżnienie World Travel Awards za najlepszy program lojalnościowy linii lotniczej na Bliskim Wschodzie.

Wyjątkowe oferty w ramach programu Emirates Skywards są dostępne na stronie emirates.com

O Emirates Skywards

Emirates Skywards, uznany program lojalnościowy Emirates i flydubai, oferuje cztery poziomy członkostwa – Blue, Silver, Gold i Platinum – z których każdy gwarantuje wyjątkowe korzyści. Członkowie programu gromadzą punkty Skywards Miles, rezerwując loty realizowane przez Emirates, flydubai lub linie partnerskie, a także korzystając z hoteli, wypożyczalni samochodów, banków, obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych i salonów marek lifestylowych. Punkty Skywards Miles można wymieniać na najróżniejsze nagrody – m.in. bilety na loty Emirates, flydubai lub linii uczestniczących w programie, nocleg w hotelu, wycieczki i zniżki na zakupy.  Więcej informacji znajduje się na stronach Emirates Skywards: www.emirates.com/skywards lub https://skywards.flydubai.com

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 232 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama