nowe produkty/usługi

Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city powiększona o Fordon

06.09.2019 | blinkee.city

Zgodnie z zapowiedziami lider elektromobilności w Polsce rozszerza obszar strefy parkowania w Bydgoszczy o nowe miejsca. Już w ten weekend na mapie w aplikacji blinkee.city pojawi się dzielnica Fordon. Operator powiększa także flotę dostępnych pojazdów. W mieście przybędzie kolejnych 15 skuterów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że bydgoszczanie tak dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady w naszym mieście. Od początku skutery cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w lipcu powiększyliśmy strefę o takie dzielnice jak Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje, czy Osiedle Leśne. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań, o to kiedy do mapy binkee.city dołączy także dzielnica Fordon. Dlatego cieszymy się, że wraz z powiększoną o kolejnych 15 pojazdów flotą, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i udostępniać im nasze pojazdy, tam gdzie ich najbardziej potrzebują – informuje Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy.

Wypożyczenie jednośladu jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się  w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go. Po dotarciu do maszyny można swobodnie rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to  69 gr za minutę i 9 gr za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

kontakt dla mediów
Account Executive, blinkee.city
Małgorzata Grzegolec

m.grzegolec@synertime.pl

tel: 664-904-605

informacje o firmie

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów elektrycznych na minuty w Europie. Na skuterach firmy możemy poruszać w 27 miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Białystok, Lublin) oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 380 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi