wydarzenia handel

Wielkie otwarcie Okęcie Park już w ten weekend!

27.08.2019 | Okęcie Park

Już w najbliższy weekend znane wszystkim warszawiakom Centrum Krakowska 61 (CK 61) przywita klientów w nowej odsłonie. Obiekt przeszedł kompleksową modernizację, a także zmienił nazwę na Okęcie Park. Octava Property Trust, właściciel nieruchomości zaprasza do wspólnego świętowania otwarcia odmienionego centrum.

W dniach 30 i 31 sierpnia na odwiedzających Okęcie Park czekać będą liczne atrakcje, m.in. specjalne oferty i promocje przygotowane przez sklepy, a także zlot food trucków oraz animacje dla najmłodszych. Ponadto, już od 19 sierpnia trwa loteria paragonowa, w której codziennie, przez dwa tygodnie, każdy kto zrobi zakupy w Okęcie Park może wygrać atrakcyjne nagrody.

Modernizacja i rekomercjalizacja parku handlowego przy al. Krakowskiej 61 rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Na powierzchni ponad 58 000 m2znajdą się zarówno nowe marki, jak i dobrze już znane klientom sklepy. Nowością będzie także pojawienie się dotychczas nieobecnej w centrum funkcji rozrywkowej, którą zapewni pierwszy w Warszawie park trampolin Jump World oraz centrum wspinaczkowe Murall.

Centrum przy al. Krakowskiej 61 jest lubiane przede wszystkim za szeroki wybór sklepów z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Mamy tutaj m.in. jeden z dwóch znajdujących się w stolicy sklepów sieci Agata Meble oraz duży hipermarket spożywczy Auchan. Teraz oferta centrum została uzupełniona i poszerzona zgodnie z oczekiwaniami klientów – mówi Henryk Rytwiński,COO Octava Property Trust.

Kiedy Octava Property Trust nabyła Centrum Krakowska 61 w 2017 r., jeden z obiektów wchodzących w skład parku o powierzchni około 10 000 m2, w którym kiedyś mieścił się sklep Praktiker, był niezagospodarowany. W ramach jego przebudowy wydzielone zostało dodatkowe piętro, a powierzchnia jest podzielona na mniejsze lokale. Jednocześnie cały park handlowy zyskał nową spójną elewację.

Na kilka dni przed wielkim otwarciem główne prace budowlane zostały już ukończone, a wewnątrz najemcy aranżują swoje lokale. Obecnie finalizujemy montaż nowej elewacji z logotypem Okęcie Park. Zakończyliśmy także remont parkingu, na którym wymieniliśmy część nawierzchni. Zostały wymienione szyldy na głównym pylonie. Pozostały jeszczeprace związane z instalacją nowych pylonów informacyjnych na parkingu. Część sklepów w Okęcie Park jest już otwarta – mówi Marek Drożdż,Property Manager Okęcie Park.

Wśród nowych najemców centrum są m.in.: Bel-Pol, jeden z największych dystrybutorów podłóg i drzwi, Sypialnia Plus oferująca materace i łóżka, a także sieć parków trampolin Jump World oraz centrum wspinaczkowe Murall. Na przedłużenie umów i powiększenie zajmowanej powierzchni zdecydowały się m.in. JYSK, Witek’s i Dreams Design, które przeniosły swoje salony do zmodernizowanego budynku. W centrum pozostali również dotychczasowi najemcy tacy jak Auchan, Media Markt, Świat Dziecka i Agata Meble, która nie tylko przedłużyła umowę najmu na kolejne lata, ale także powiększy powierzchnię do niemal 24 000 m2(na trzech kondygnacjach w głównym budynku), adaptując do swoich potrzeb parter budynku dotychczas zajmowany m.in. przez JYSK, Witek’s, Dreams Design i Świat Dziecka. Zwieńczeniem wszystkich prac jest zmiana nazwy centrum na Okęcie Park.

Za rekomercjalizację budynku po Praktikerze odpowiadała firma doradcza Savills.

 

kontakt dla mediów
Senior PR Manager, Okęcie Park
Marta Białowąs

m.bialowas@boig.pl

tel: 882184441

informacje o firmie

Grupa Octava Property Trust (OPT) została utworzona w 2014 roku, jako podmiot inwestujący w nieruchomości komercyjne - biurowe oraz handlowe, zlokalizowane w Warszawie i innych dużych polskich miastach, zarządzany przez Octava Asset Management Sp. z o.o.

Obecnie w portfolio spółki znajduje się 18 zdywersyfikowanych nieruchomości w większości zlokalizowanych na terenie Warszawy oraz w miastach, takich jak: Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Trójmiasto.

Łączny wolumen powierzchni należącej do OPT to ok. 208 000 m2, z czego 139 000 2 stanowi powierzchnia biurowa, a 69 000 m2 powierzchnia handlowa.

więcej z kategorii wydarzenia