wydarzenia sport media/marketing/reklama

Dziennikarze zmierzą się z Runmageddonem

27.08.2019 | Runmageddon

Radio Zet, Polska The Times, Sport.pl, TVN i TVP to tylko niektóre redakcje, których reprezentanci w połowie września staną na starcie III Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych. Dokładnie 14 września, o godzinie 12:00 osoby, które na co dzień publikują newsy, przeprowadzają wywiady i informują o najważniejszych wydarzeniach, odejdą od swoich komputerów i podejmą wyzwanie Runmageddonu. Lista startujących cały czas się zapełnia i coraz więcej przedstawicieli mediów deklaruje swój start w mistrzostwach.

Runmageddon Warszawa - Urzecze zapowiada się bardzo emocjonująco. W sobotnie popołudnie z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddonu zmierzą się dziennikarze, których na co dzień posłuchać można w radiu, zobaczyć w telewizji, czy też przeczytać materiały ich autorstwa w prasie i internecie. Kilkudziesięciu stanie na starcie formuły Rekrut i pokona 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami. Kto z nich najszybciej pokona dystans i upora się z między innymi: „Dywanem z Opon”, „Wilczymi Dołami”, „Zasiekami” „Lodową”,  „Multi rigiem" i „Oponeo” dowiedzieć się będzie można już 14 września. Tegoroczna rywalizacja mediów, będzie trzecim tego typu wydarzeniem. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych realizowane są od roku 2017. W zeszłorocznych bezkonkurencyjna okazała się być Natalia Grzebisz z redakcji PulsBiznesu/Bankier.pl, a za nią na podium stanęły, kolejno przedstawicielka teamu MamyRuszamy.pl oraz dziennikarka Wirtualnej Polski. W konkurencji mężczyzn najszybciej na metę dobiegł Bartosz Brusiło z ekipy: MamyRuszamy.pl. Na kolejnych miejscach uplasowali się reprezentanci TVP Sport i TVN24.

Zapisy na wydarzenie cały czas trwają, a lista startujących codziennie się zapełnia. Mistrzostwa Dziennikarzy przyciągną na start nie tylko media z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski. Chętni, którzy na własnej skórze chcieliby poczuć moc płynącą z pokonania Runmageddonu mogą zgłaszać się do startu poprzez kontakt z organizatorem (mpd@runmageddon.pl). Lista miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy zdecyduje się podjąć wyzwanie Runmageddonu, ten będzie miał okazję poznać fenomen tego wyzwania.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 70 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia