wydarzenia handel kultura/sztuka/rozrywka

Szkoła Magii w Lublin Plaza

26.08.2019 | Klépierre

Nie ma takiego zaklęcia, które mogłoby powstrzymać zbliżający się rok szkolny i zatrzymać lato na dłużej, ale dobra zabawa może trwać okrągły rok. Zanim rozbrzmi pierwszy dzwonek, Lublin Plaza zaprasza wszystkich uczniów na moc magicznych atrakcji. Dzieci odwiedzające centrum w dniach 30.08-1.09 będą mogły zostać uczniami niezwykłej Szkoły Magii.

W centralnym punkcie galerii stanie czarodziejska szkoła, przypominająca wiekowy i pełen tajemnic zamek. Magiczną atmosferę miejsca stworzą stare obrazy, pajęczyny, sowy, kałamarze, świecie, miotły i kotły, które będą idealnym tłem dla pamiątkowych zdjęć. W środku zaczarowanego zamku znajdzie się jedna duża klasa z ławkami, tablicą i wielkim nauczycielskim biurkiem. Na młodych adeptów magii czekać będą fiolki, próbówki i inne przedmioty z dziedziny alchemii niezbędne na zajęciach z preparowania eliksirów, podczas których dzieci uwarzą magiczny napój. Uczniowie czarodziejskiej szkoły wezmą również udział w lekcjach iluzji. Ze swoich ławek będą mogli zobaczyć niezwykłe pokazy magii, które zaprezentuje zaproszony na wydarzenie czarnoksiężnik! Każdy przyszły czarodziej otrzyma różdżkę – rzecz niezbędną do rzucania zaklęć – i będzie mógł ubrać się w szkolne szaty. Ponadto w galerii powstanie magiczna strefa animacyjna, w której dzieci, pod okiem animatorów, będą mogły własnoręcznie wykonać pająki z lizaków, czy sowy z patyczków do lodów. Na najmłodszych czekać będzie też słodki poczęstunek.

Dodatkowo osoby, które w dniach 30-31.08 zrobią zakupy w centrum za min. 100 zł (na podstawie paragonu) będą miały szansę odebrać książkę o przygodach Harry’ego Pottera. Liczba książek jest ograniczona.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie: https://www.lublinplaza.pl/wydarzenia/szkola-magii. Na event zapraszamy także w niedzielę niehandlową 1 września!

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Klépierre
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit, otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

www.lublinplaza.pl

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia