handel sport

Oficjalna prezentacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie w Galerii Zdrój

26.08.2019 | Carrefour Polska

Galeria Zdrój, której właścicielem jest Carrefour Polska, zaprasza wszystkich kibiców na oficjalną prezentację drużyn JKH GKS Jastrzębie. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę 31 sierpnia w centrum handlowym przy ul. Podhalańskiej 26. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00

Między godziną 15:00 a 19:00 wszyscy kibice JKH GKS Jastrzębie powinni zgromadzić się w Galerii Zdrój. To tam zostanie zaprezentowany skład zespołu na sezon 2019/2020. Zanim na scenie pojawi się pierwszy zespół seniorów, kibice poznają także młodsze drużyny JKH GKS Jastrzębie. Zaprezentowane zostaną również nowe stroje hokeistów.

Ponadto na uczestników wydarzenia będą czekać m.in. tematyczne animacje z udziałem animatorów i zawodników JKH GKS, a także fotobudka, w której będzie można zrobić wyjątkowe zdjęcia z zawodnikiem. Podczas spotkania odbędą się również liczne konkursy i zabawy z nagrodami, a na scenie swoje umiejętności zaprezentują cheerleaderki JKH.                                                 

Carrefour Polska to właściciel i zarządca sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA. Centra należące do firmy znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach w całym kraju i oferują szeroką i zróżnicowaną ofertę najemców. Zgodnie ze swoją strategią Carrefour dokonuje dynamicznych inwestycji w rozbudowę i remodeling zarządzanych przez siebie obiektów.

kontakt dla mediów
Dyrektor Komunikacji Zewnętrznej i PR, Rzecznik Prasowy, Carrefour Polska
Maria Cieślikowska

biuroprasowe@carrefour.com

informacje o firmie

O Carrefour    

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów
w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie
i wygenerował w 2018 roku sprzedaż w wysokości 84,9 miliarda euro. Grupa liczy ponad 360 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

załączniki

więcej z kategorii handel