media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Zagłosuj już dziś na Raport CSR Banku BNP Paribas

20.08.2019 | Bank BNP Paribas

Bank BNP Paribas po raz kolejny walczy o nagrodę internautów w Konkursie na najlepsze raporty społeczne, czyli publikacje opisujące działania firm z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony raportyspoleczne.pl do 16 września br.

Raport CSR pod hasłem „W zmieniającym się świecie, Odpowiedzialność ma znaczenie”, podsumowuje działania podjęte przez Bank BNP Paribas w 2018 roku w ramach czterech filarów odpowiedzialności: gospodarczej, w miejscu pracy, społecznej oraz wobec środowiska naturalnego. W każdym z obszarów Bank realizuje szereg strategicznych działań wzmacniających odpowiedzialność prowadzonego biznesu i pozytywnie wpływających na otoczenie. To już ósmy niefinansowy raport Banku. Dodatkiem do publikacji jest quiz, który pozwala każdemu zidentyfikować własny typ osobowości oraz doprecyzować, które z działań CSR prowadzonych przez bank są najbliższe jej lub jego wartościom.

W Konkursie na najlepsze raporty społeczne oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych. Głównym celem konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie raportowania pozafinansowego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Organizatorami Konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firma Deloitte.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w głosowanie!

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, Bank BNP Paribas
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama