handel kultura/sztuka/rozrywka

Hity muzyki elektronicznej w nowej odsłonie – Rossmann sponsorem Festiwalu Łódź Czterech Kultur

KAMP!, jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, otworzy tegoroczny Festiwal Łódź Czterech Kultur. Rossmann jest mecenasem koncertu i sponsorem festiwalu.

Tegoroczna edycja festiwalu Łódź Czterech Kultur odbędzie się w dniach 6-14 września. Sam koncert Hot Dance Party, za którym stoi zespół Kamp!, odbędzie się w łódzkim Klubie Wytwórnia, 7 września, o godz. 20.00.

Do udziału w tym tanecznym projekcie muzycy zaprosili gości, z którymi na nowo zinterpretują przeboje z lat 80. i 90. Wystąpią m.in.: Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie, Izabela Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła. Usłyszymy klasyki muzyki elektronicznej, zinterpretowane na nowo. KAMP! i jego goście przygotują własne wersje m.in. „Das Model” grupy Kraftwerk, „Can’t get enough” Depeche Mode czy „Move your body” Marshalla Jeffersona. Bilety w cenie 55 zł można kupić w kasie Klubu Wytwórnia lub online na stronie: www.wytwornia.pl.

Festiwal Czterech Kultur jest kontynuacją Festiwalu Dialogu Czterech Kultur. Organizowane od 17 lat wydarzenie odwołuje się do otwartości i różnorodności Łodzi. Potrwa dziewięć dni. Czeka nas ponad czterdzieści wydarzeń spiętych wspólnym hasłem: „Współistnienie”. Organizatorzy przygotowali: koncerty, kameralne muzyczne spotkania, spektakle, wystawy czy piknik artystyczny. Niektóre z wydarzeń są biletowane lub wymagają rezerwacji.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie: www.4kultury.pl.

Jakub Jankowski

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., Rossmann SDP Sp. z o.o.
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii handel