handel sport

Galeria Klif w Gdyni: otwarcie powiększonego sklepu Martes Sport w piątek (16.08)

13.08.2019 | Galeria Klif

16 sierpnia br. w Galerii Klif zostanie otwarty sklep Premium Martes Sport. Będzie to pierwszy salon tego typu w Trójmieście i dziesiąty w Polsce. Firma Martes Sport, obecna już w gdyńskim Klifie, teraz poszerza swoją ofertę i powiększa powierzchnię.

Nowy sklep Premium Martes Sport jest zlokalizowany na parterze. Na blisko 1.000 m2 utworzony został salon, który asortymentem i wystrojem odbiega od dotychczasowego. Sklepy Premium charakteryzuje większa powierzchnia ekspozycji, a klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Salony tego konceptu utrzymane są w ciemnej kolorystyce przełamanej unikalnymi strefami highlight podkreślającymi eksponowane produkty.

– Firma Martes Sport intensywnie się rozwija i cieszę się, że swój pierwszy trójmiejski sklep premium otworzyli właśnie u nas – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – To dowód zaufania tym cenniejszy, że poparty analizą ze strony firmy, która miała okazję poznać możliwości Klifu.

Koncept Premium różni się od pozostałych sklepów Martes Sport rozszerzonym asortymentem i spektrum marek skierowanym dla najbardziej wymagających klientów, takich jak np. Emporio Armani, Guess, Helly Hansen, Rip Curl, Roxy, Quiksilver i wiele innych. Spółka ma pozytywne doświadczenia we współpracy z Klifem, a siła nabywcza klientów odwiedzających tę galerię doskonale pasuje do ich wizji.

Klienci będą mogli korzystać ze sklepu od piątku 16 sierpnia br. W kolejnym tygodniu, od 24 do 30 sierpnia br., zaplanowany jest rozbudowany event związany z otwarciem. W programie przewidziane są treningi fitness z Gosią Gałkowską, możliwość obserwowania i wzięcia udziału w treningu utytułowanej drużyny kolarskiej TKK Pacific, turnieje siatkówki, piłki nożnej i ręcznej na wodzie oraz wiele innych atrakcji.

 

 

kontakt dla mediów
PR Manager, Galeria Klif
Alina Geniusz-Siuchnińska

alina.geniusz@inntu.pl

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii handel