handel energetyka

Yareal sprzedał już 20 proc miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych

13.08.2019 | Yareal

Klienci Yareal wraz z mieszkaniami coraz chętniej kupują miejsca parkingowe wyposażone w infrastrukturę do ładowania samochodów elektrycznych i własne liczniki energii.  Deweloper sprzedał już 20% dostępnych w ofercie firmy miejsc parkingowych, dostosowanych do potrzeb indywidualnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Yareal jest jednym z niewielu deweloperów w Polsce, oferujących taką możliwość we wszystkich swoich nowych inwestycjach mieszkaniowych.

W każdej z inwestycji mieszkaniowych dewelopera znajduje się pula miejsc, podłączonych do odpowiednio zaprojektowanej i wybudowanej instalacji elektrycznej, niezbędnej do bezpiecznego ładowania akumulatorów.

„Rozwój elektromobilności w Polsce staje się faktem, a rosnące zapotrzebowanie na infrastrukturę do ładowania samochodów elektrycznych realnie przekłada się na decyzje zakupowe klientów. Widzimy rosnące zainteresowanie możliwością ładowania pojazdów elektrycznych w podziemnym garażu, dlatego – jeśli zajdzie taka potrzeba – jesteśmy w stanie zwiększyć ilość miejsc z indywidualnymi licznikami energii. Instalacje w inwestycjach mieszkaniowych Yareal zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby po zwiększeniu mocy przyłączeniowej, możliwe było dostosowanie kolejnych miejsc parkingowych do potrzeb e-mobility. Z perspektywy klienta wystarczy decyzja o chęci zakupu stacji ładowania, żeby w chwili odbioru mieszkania, po podpisaniu umowy na dostawę energii, wszystko było gotowe do natychmiastowego ładowania auta elektrycznego. Pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami szeroko rozumianych udogodnień e-mobility, które już niebawem pojawią się w naszych inwestycjach, podnosząc użyteczność budowanych osiedli i promując rozwiązania przyjazne środowisku” - zapowiada Jacek Zengteler, członek zarządu Yareal, odpowiadający za rozwój inwestycji mieszkaniowych.

Możliwość zamontowania prywatnych ładowarek do aut elektrycznych w podziemnym garażu jest dostępna w pięciu warszawskich inwestycjach mieszkaniowych Yareal. Instalację indywidualnych stacji ładowania oferują dwie inwestycje apartamentowe - Rezydencje Łazienki Park na Ujazdowie i Dolina Mokotów, oraz inwestycje z mieszkaniami o podwyższonym standardzie - Vice Versa w pobliżu Ronda Daszyńskiego, Soho 18 na Pradze Południe i Pozytywny Mokotów.

W skali całej Polski funkcjonują obecnie 752 ogólnodostępne stacje ładowania (1 395 punktów), z których korzysta ponad 6 tysięcy zarejestrowanych w kraju samochodów elektrycznych[1].

Więcej informacji na temat inwestycji mieszkaniowych oraz proekologicznych rozwiązań w certyfikowanych inwestycjach, można znaleźć na stronie internetowej www.yareal.pl/.

[1] Dane Licznika elektromobilności, uruchomionego przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, stan na 16 lipca 2019 r.

informacje o firmie

***

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.

Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność – to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości
oraz zadowolenia ze wzrostu wartości naszych inwestycji. Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, odpowiednim otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości budynki mieszkaniowe we wszystkich segmentach rynku od ekskluzywnych apartamentów poprzez kameralne budynki o podwyższonym standardzie, aż po osiedla mieszkaniowe przeznaczone dla szerszej grupy odbiorów, jak również prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne.

Zrealizowane przez Yareal Polska projekty z zyskały uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem są przyznane liczne nagrody:

  • budynek biurowy Renaissance -nagroda Construction & Investment Journal w kategorii „Best Office Development w 2004
  • budynek biurowy Mokotowska Square – nagroda Eurobuild w kategorii „New Office of the Year 2011, Poland”, nagroda Construction & Investment Journal w kategorii „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, nagroda EuropaProperty w kategorii „BREEAM Application In-Process”, nagroda główna CEE Quality Awards w kategorii „Office Development of the Year”.
  • Budynek biurowy Oxygen Park – nagroda Construction and Investment Journal „ESSA Green Award” w 2013 r.
  • Budynek apartamentowy Hoża 55 - nagroda Construction and Investment Journal “Residential Luxury Development of the Year” („Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku”) w 2013 r.
  • Budynek mieszkaniowy Rezydencja Konstancińska- wyróżnienie w plebiscycie Domiporta – “Mieszkanie Roku 2014/2015

Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od listopada 2005 r.

załączniki

więcej z kategorii handel