praca nauka/edukacja/szkolenia

ING partnerem 14. edycji programu Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

30.07.2019 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to dedykowane zajęcia organizowne przez Fundację im. Lesława A. Pagi prowadzone we współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi, w tym ING Bankiem Śląskim. Udział w Akademii jest szansą dla studentów na zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia na rynku.

W ramach dwutygodniowych warsztatów z ekspertami z rynku kapitałowego, ING Bank Śląski przeprowadził warsztaty: „Bank jako agregator funduszy od inwestorów indywidualnych”. Alumni tego projektu mogą ubiegać się o staże w firmach partnerskich. Uczestnicy projektu zgodnie podkreślają, że była to dla nich świetna okazja do poznania przedstawicieli najlepszych firm branży, ale też dowiedzieli się, jak silne może być wspólne działanie. Wszystko zgodnie z najważniejszymi wartościami organizatora, czyli Fundacji im. Lesława A. Pagi, jakimi są: etyka biznesu, praca zespołowa, otwartość na innych ludzi i szacunek dla ciężkiej pracy.

Uczestnicy akademii stają się częścią elitarnej społeczności Alumnów ALRK oraz Alumnów Fundacji, którzy w dalszych latach pracują nad organizacją projektu, dzięki czemu mają możliwość zaangażowania się w działalność Fundacji w różnych obszarach.

Więcej informacji: http://paga.org.pl/projekty/akademia-liderow-rynku-kapitalowego/akademia-liderow-rynku-kapitalowego-edycja-xiv/o-projekcie?lang=pl

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ing.pl

tel: +48 22 820-4117

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii praca