sport zdrowie

20 i 21 lipca zapraszamy na mecze Onko Ligi!

19.07.2019 | 4F

20-21 lipca na stadionie AWF w Warszawie będziemy kibicować drużynom rywalizującym w Onko Lidze!

Czym jest ONKO LIGA?

Onko Liga to zawody piłkarskie dla dzieci, które zmagają lub zmagały się z chorobą nowotworową. Fundacja Spełnionych Marzeń każdego dnia pracuje z dzieciakami w trakcie i po leczeniu onkologicznym, aby stwarzać im możliwości normalnego funkcjonowania. Poza procesem leczenia, to powrót do rzeczywistości i „normalnego” życia jest najtrudniejszy dla wszystkich tych dzieci, które dotknęła choroba. Wierzymy, że im szybciej każde z nich poczuje, że może robić dokładnie te same rzeczy, co rówieśnicy, tym sprawniej przebiega proces rekonwalescencji.

Zgodnie z tą ideą Fundacja Spełnionych Marzeń od lat organizuje w Warszawie zawody sportowe dla dzieci po leczeniu nowotworowym. W tym roku po raz pierwszy stworzone zostały zawody piłkarskie – Onko Liga. Weźmie w niej udział aż 14 drużyn, z Polski, Czech, Litwy, Turcji, Ukrainy i Słowacji.

Partnerem tego wydarzenia jest marka 4F, która współpracowała już z Fundacją tworząc koszulki, których dochód ze sprzedaży przekazany zostanie Fundacji.

Spotkajmy się w najbliższy weekend na stadionie AWF w Warszawie! Poza emocjonującymi meczami na odwiedzających czekać będzie również wiele atrakcji. 

 

informacje o firmie
4F

załączniki

więcej z kategorii sport