transport

Strefa parkowania dla skuterów elektrycznych w Bydgoszczy zmieniona

19.07.2019 | blinkee.city

Zgodnie z zapowiedziami operator skuterów elektrycznych wypożyczanych na minuty blinkee.city, rozszerza obszar strefy parkowania dla mieszkańców Bydgoszczy. Mapa miejsc, w których można parkować jednoślady została powiększona o nowe dzielnice: Osowa Góra i Górzyskowo. Poszerzone zostały również obszary już istniejących: Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje czy Osiedle Leśne.

W tym sezonie powiększona zostanie także flota elektrycznych pojazdów o kolejnych 15 skuterów. Marka planuje też kolejne zmiany: W naszych planach jest poszerzenie strefy o Fordon, jeszcze tego lata, kiedy zwiększymy liczbę dostępnych skuterów. Zasięg nowych stref, które wprowadzamy w lipcu jest testowy. Odpowiadamy na zapytania użytkowników, jednocześnie obserwujemy ich ruch i w zależności za zapotrzebowania będziemy te obszary zwiększać lub zmniejszać – informuje Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy.

Wypożyczenie jednośladu blinkee.city jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go. Po dotarciu do maszyny można swobodnie rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to 69 gr za minutę i 9 gr za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

kontakt dla mediów
Account Executive, blinkee.city
Małgorzata Grzegolec

m.grzegolec@synertime.pl

tel: 664-904-605

informacje o firmie

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów elektrycznych na minuty w Europie. Na skuterach firmy możemy poruszać w 15 miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Białystok, Lublin) oraz 5 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Split, Walencja, Bukareszt, Sztokholm). Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 250 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.

załączniki

więcej z kategorii transport