ekonomia/biznes/finanse

Promocja Emirates Skywards

18.07.2019 | Emirates

Czwartek, 18 lipca 2019 r. – Warszawa, Polska - Tego lata członkowie programu Emirates Skywards będą mieli okazję awansować do poziomu Gold.

Przez ograniczony czas członkowie poziomów Silver i Blue mogą awansować do poziomu Gold w programie lojalnościowym Emirates Skywards przy zakupie biletów w obie strony w klasie biznes Flex lub Flex Plus do jednego z przeszło 80 atrakcyjnych kierunków w siatce połączeń linii Emirates lub flydubai.

Aby skorzystać z okazji, należy dokonać rezerwacji w dniach od 18 do 26 lipca 2019 r. na loty w okresie od 18 lipca do 20 sierpnia 2019 r. Status członkostwa zostanie automatycznie zmieniony na „Gold” po zakończeniu lotu powrotnego.

Osoby, które jeszcze nie dołączyły do programu Emirates Skywards również mogą skorzystać z fantastycznej oferty, rejestrując się bezpłatnie na stronie emirates.com lub przez aplikację Emirates w okresie od 18 do 26 lipca tego roku. Aplikacja Emirates działa na urządzeniach z systemami iOS lub Android. 

Spragnieni luksusu pokochają program Emirates Skywards Gold. Na członków programu czekają m.in. bezpłatny wstęp do poczekalni dla pasażerów klasy biznes z osobą towarzyszącą, priorytetowa odprawa i pierwszeństwo wejścia na pokład, wyższy limit bagażu rejestrowanego o 16 kg, nieograniczony dostęp do Wi-Fi, dodatek 50% punktów Skywards Miles i możliwość wyboru miejsc bez dodatkowych opłat.

Warunki oferty i informacje na temat objętych nią kierunków można znaleźć tutaj.

O Emirates Skywards

Emirates Skywards, uznany program lojalnościowy Emirates i flydubai, oferuje cztery poziomy członkostwa – Blue, Silver, Gold i Platinum – z których każdy gwarantuje wyjątkowe korzyści. Członkowie programu gromadzą punkty Skywards Miles, rezerwując loty realizowane przez Emirates, flydubai lub linie partnerskie, a także korzystając z hoteli, wypożyczalni samochodów, banków, obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych i salonów marek lifestylowych. Punkty Skywards Miles można wymieniać na najróżniejsze nagrody – m.in. bilety na loty Emirates, flydubai lub linii uczestniczących w programie, nocleg w hotelu, wycieczki i zniżki na zakupy. Więcej informacji znajduje się na stronach Emirates Skywards: www.emirates.com/skywards lub skywards.flydubai.com.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 232 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse