sport

Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa wspiera Runmageddon Kaukaz

17.07.2019 | Runmageddon

Już od początku roku trwają przygotowania do drugiej edycji Runmageddonu Global w Gruzji. W związku z zaplanowanym na wrzesień wydarzeniem, Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowo podjęła decyzję o współpracy z polskim organizatorem ekstremalnego biegu.

Polsko- Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa powstała z pasji Polaków do Gruzji. Jej celem  podstawowym jest zwiększenie potencjału polskich i gruzińskich przedsiębiorstw, poprzez promocję wymiany gospodarczej, kulturalnej i sportowej. Organizacja Runmageddonu w górach Kaukaz idealnie wpisuje się w jej działalność. Izba wspiera organizatorów w kontaktach z lokalnymi przedsiębiorstwami, a Runmageddon pozwala poznać Polakom piękno gruzińskiego kraju.

- Cieszę się, że w przygotowania Runmageddonu Kaukaz zaangażowała się Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa. Organizacja takich wydarzeń sportowych pozwala nawiązywać współpracę między firmami obydwu krajów i jest dobrym narzędziem do promocji marki zarówno kraju gospodarza jak i organizatora.- mówi prezes RUNMAGEDDON S.A. Jaro Bieniecki.

- Głównym celem izby poza internacjonalizacją przedsiębiorstw oraz marketingiem eksportowym jest budowa pozytywnego wizerunków naszych krajów. Runmageddon Global  to koncept łączący biznes, pozytywne emocje, sport i współzawodnictwo. Impreza wpisuje się w koncept nowoczesnej dyplomacji gospodarczej. Jako izba cieszę się, że możemy wspierać Runmageddon Global w Polsce i Gruzji. - mówi Stanisław Raźniewski – Prezes Izby.

Runmageddon Kaukaz odbędzie się w dniach 21-27 września br. Będzie to druga edycja ekstremalnego biegu poza granicami kraju z cyklu Runmageddon Global. W jej trakcie uczestnicy mierzyć się będą z 4 biegowymi trasami. Każdego dnia pokonywać będą od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów po terenie malowniczych i niekiedy monumentalnych gór Kaukaz. Startujący będą mieli do wyboru 4 formuły: 50 lub 100 kilometrów z przeszkodami lub też bez nich.Gruzińskie wydarzenie będzie okazją dla startujących do poznania kultury kraju gospodarza, a także do zaproszenia dzieci z lokalnych szkół do wzięcia udziału w zorganizowanym specjalnie dla nich Runmageddonie Kids.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport