sport

Runmageddon to wyzwanie nie tylko dla dorosłych!

29.07.2019 | Runmageddon

Basen, rowerowe przejażdżki czy sporty drużynowe to za mało dla poszukującej wrażeń młodzieży?  W takim razie Runmageddon to idealne rozwiązanie! Do końca sezonu 2019 pozostało jeszcze siedem eventów, na których młodzi sportowcy w wieku od 12-15 lat mogą pokazać swoje możliwości i powalczyć na ekstremalnych trasach najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Szczecin, Warszawa, Wrocław to tylko część lokalizacji, w których Juniorzy przebiegną dwukilometrowe trasy, naszpikowane aż 15 przeszkodami. Każda z nich będzie miała swój specyficzny klimat. W zależności od miasta, w którym odbędzie się Runmageddon trasy będą błotne, wodne, piaskowe czy… węglowe!  Sprawność fizyczna juniorów zostanie sprawdzona między innymi przez zasieki, zjeżdżalnie, ścianki oraz dywany z opon. Dodatkową atrakcję stanowi rozgrzewka oraz start z trasy dla dorosłych.

Runmageddon to jedyna okazja, by pobrudzić ubrania bez żadnych konsekwencji! Każdy start przynosi mnóstwo pozytywnych emocji, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. W pakietach startowych juniorzy znajdą pamiątkowego buffa, którego z dumą mogą nosić, a na mecie czeka na nich wieczna chwała i wyjątkowy medal. 

Zapisów na poszczególne eventy można dokonać poprzez stronę runmageddon.pl wybierając z zakładki imprezy odpowiednie wydarzenie. Ważne, by pamiętać, że w dniu odbioru pakietu startowego w biurze KIDS musi pojawić się sam startujący oraz jego opiekun prawny, w celu poprawnego wypełnienia oświadczeń.

kontakt dla mediów
Klaudia Sajdak
PR Junior Manager, Runmageddon
Klaudia Sajdak

klaudia.sajdak@runmageddon.pl

informacje o firmie

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport