sport

Dwudniowe treningi do Runmageddonu w Łodzi

16.07.2019 | Runmageddon

Dwa dni z przeszkodami Runmageddonu, treningi pod okiem trenerów ekstremalnego biegu z przeszkodami dla dorosłych i dla dzieci, a do tego rozgrywki dynamicznej formuły Runmageddon Games już w ten weekend w stolicy województwa. Z okazji 596. Urodzin Łodzi na słynnej ulicy Piotrowskiej zorganizowana zostanie specjalna, urodzinowa strefa Runmageddonu. Chętni, dorośli jak i dzieci, którzy szykują się do startu w sierpniowym Runmageddonie Łódź będą mieli okazję poznać przeszkody ekstremalnego biegu oraz tajniki ich pokonywania.

W dniach 27-28 lipca br. z okazji 596. Urodzin Łodzi na słynnej ulicy Piotrowskiej zorganizowana zostanie specjalna, urodzinowa strefa Runmageddon. Osoby, które planują wziąć udział w sierpniowym wydarzeniu będą mogły przetestować swoje umiejętności pokonywania sztandarowych przeszkód Runmageddonu. Strefa dostępna będzie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla tych starszych zorganizowane będą treningi, podczas których będzie można poznać tajniki pokonywania ekstremalnych konstrukcji takich jak.: pozioma, wisząca drabinka tzw.„Rig”;  ścianki: „Ukośna” i pionowa zwana „MiniKomandosem”; „Harfa” - pozioma rura oraz „Fireman”. Treningi poprowadzą Tomasz Żak i Tomasz Prykowski - trenerzy Runmageddonu.  Specjalnie dla dzieci, w godzinach 11:00 do 19:00 zostanie otwarta strefa, gdzie mali Runmageddończycy będą mogli pobawić się na przeszkodach prosto z trasy KIDS. Śmiałkowie będą mieli też okazję wziąć udział w treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu KIDS. Zapisy na wydarzenie prowadzone są na stronie:https://www.runmageddon.pl/imprezy/strefa-runmageddon-na-596-urodziny-lodzi-lodz-27-07-2019

Dodatkową atrakcją urodzinowej strefy ekstremalnego biegu z przeszkodami będzie Runmageddon Games czyli rywalizacja par zawodników na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Będzie to bardzo widowiskowa konkurencja, gdyż startujący w niej pokonywać będą przeszkody Runmageddonu w jak najszybszym czasie. W Runmageddonie Games udział może wziąć każdy, a zwycięzcy otrzymają bon zniżkowy na Runmageddon w Łodzi.

"Strefa Runmageddon na 596 Urodziny Łodzi” będzie świetną okazją by razem z trenerami Runmageddonu przygotować się do startu w łódzkim ekstremalnym biegu z przeszkodami. Runmageddon Łódź zaplanowany jest na 17 sierpnia br. I odbędzie się na Łódzkich Błoniach. Będzie to event jednodniowy, nasycony aż 5 formułami. Do dyspozycji uczestników pełnoletnich i tych, po 16 roku życia będą oddane trasy trzech formuł: Intro- 3 km i 15 przeszkód oraz Rekrut (6 km i 30 przeszkód) w wersji dziennej i nocnej. Na dzieci będzie czekać Runmageddon Kids, przeznaczony dla śmiałków w wieku od 4-11 lat, a nastolatkowie będą mogli wziąć udział w formule Junior dedykowanej osobom między 12 a 15 rokiem życia. Więcej informacji o Runmageddonie Łódź: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-lodz-17-08-2019

Informacje praktyczne -„Strefa Runmageddon na 596 Urodziny Łodzi”

Sobota i niedziela 27.07-28.07.2019

ul. Piotrkowska 70, Łódź
Godziny Treningów: 12:00 i 16:00 dorośli/14:00 KIDS
Starty Games: 11:00-12:00, 13:30-16:00, 17:30-19:00
Limit: 50 osób na trening dorosłych/20 na KIDS

Wstęp na Trening dorosłych: 20 zł
Wstęp na Trening KIDS: 20 zł
Wstęp na Runmageddon Games: 10 zł

Link do zapisów: https://www.runmageddon.pl/imprezy/strefa-runmageddon-na-596-urodziny-lodzi-lodz-27-07-2019

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport