polityka media/marketing/reklama

"Do Rzeczy" (29) Kłamstwo klimatyczne Czy emisja CO2 ma wpływ na wzrost temperatur? Lewica uczyniła z walki z globalnym ociepleniem ideologiczną pałkę.

– Człowiek nosi w sobie głód dobra, oddania jakiejś wielkiej sprawie. Tę potrzebę wykorzystują klimatyści. A w tle kręcą się młyny wielkich interesów pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Nowa religia – klimatyzm”.

– Walka z globalnym ociepleniem to gigantyczny biznes i żerowanie na pieniądzach podatników – przekonuje Tomasz Cukiernik w tekście „Szaleństwo klimatyczne”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Jakie scenariusze stoją przed lewicą w nadchodzących wyborach? Dużo zależy od tego, jak zachowa się PSL
zauważa Piotr Semka w artykule „Lewica sparaliżowana”.

Obecny poziom „oświecenia” zupełnie wystarcza do kulturowej dezynfekcji w skali makro. Ci, którzy dzisiaj nawołują do „odwojowania kultury”, zupełnie nie biorą pod uwagę, że u człowieka odcięta kończyna już nie odrasta.
No, chyba że w rezerwacie, w którym zamknięto naszą kulturę, zdarzy się cud, co nad Wisłą wcale nie jest taką rzadkością –  
pisze Tomasz A. Żak w tekście „Czas na nowy początek”.

– Gdyby Putin nie zajął Krymu, być może już by nie żył  mówi Witold Gadowski, publicysta w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Reakcja AK na ludobójstwo na Wołyniu była spóźniona. Rozkaz o stworzeniu oddziałów partyzanckich został
wydany po apogeum mordów –
zauważa Piotr Zychowicz w artykule „Wołyń bez ochrony”.

– Ideologia „zmiany płci” to zbrodnia – mówi Walt Heyer, były transseksualista, który pomaga ludziom z zaburzeniami tożsamości płciowej, w rozmowie z Piotrem Włoczykiem.

– Jesteśmy linią o zasięgu globalnym – mówi Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, w rozmowie Marcin Makowski.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 15 lipca 2019

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii polityka