technologie media/marketing/reklama

Jeszcze tylko do środy, 17 lipca 2019r., można zgłosić swoją pracę w OPPO Creators Awards i wygrać genialne nagrody

12.07.2019 | OPPO

Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.

OPPO nieustannie rozwija technologie fotograficzne w swoich smartfonach. Oczywiście najlepszy  aparat to ten który masz przy sobie, ale jeszcze lepiej jest, gdy jest on faktycznie doskonały. Wprowadzając do swoich urządzeń kolejne innowacje, takie jak tryb nocny czy 10-krotny zoom, OPPO pozwala każdemu, nawet rozpoczynającemu swoją przygodę z fotografią, w pełni uwolnić swoją kreatywność i wykonać wysokiej jakości, bogate w detale i żywe kolory zdjęcia. OPPO Creatros Award to zaś zachęta najlepsza z możliwych, by spróbować swoich sił i zdobyć bezcenne doświadczenie.

W konkursie może wziąć udział każdy – bez względu na to jakim smartfonem wykona zdjęcie. Dla najlepszych fotografów, oprócz nagród pieniężnych (o łącznej wartości 30 000 USD) i zaproszenia do programu mentorskiego OPPO, przygotowano także specjalne wyróżnienie – zwycięskie zdjęcia stworzą wystawę zaprezentowaną znakomitej publiczności w Szanghaju i w Amsterdamie. Dodatkowo wybrani przez jury twórcy otrzymają najnowsze smartfony OPPO Reno 10 x Zoom. Dzięki zastosowaniu w nich pionierskiego systemu, który składa się z trzech kamer, fani mobilnej fotografii mogą uchwycić na zdjęciach to, co z pozoru nieosiągalne, i co najważniejsze – w doskonałej jakości. OPPO Reno 10x zoom oferuje także dodatkowe wsparcie dzięki trybom ultra night 2.0 czy artystycznego portretu. Całość jest wspierana przez algorytmy AI.

W ramach konkursu OPPO Creators Awards 2019 można zgłaszać prace w 5 różnych kategoriach. Twoja kreatywność to najszersza grupa. Tutaj uczestnicy  mogą popuścić wodze fantazji i uwiecznić na swoich zdjęciach dosłownie wszystko - „no rules”. Kolejna kategoria to Twoja Noc, czyli zdjęcia wykonane po zmroku. Twoi Ludzie to część przeznaczona na portrety – znanych lub nieznanych twarzy. Twój Świat to kategoria dla ciekawych świata, lubiących podróżować ludzi. Inspiracją mogą być tu zarówno miasta, ich mieszkańcy, jak i natura oraz krajobrazy. Twoja Perspektywa to kategoria, która ma pokazać inny, oryginalny, kreatywny punkt widzenia świata przez twórcę.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez wykwalifikowane jury, w którego skład wchodzą reprezentanci agencji fotograficznej Magnum Paolo Pellegrin i Lua Ribeira, dyrektor kreatywny OPPO Fan Xiaoyu, lider rozwoju fotografii OPPO Han Jiang, współzałożycielka Reminders Photography Stronghold Yumi Goto, fotograf i założyciel AStudio Alexvi Li, szef redakcji i redaktor naczelny T magazine China  Xuan Feng oraz grafik w redakcji Washington Post Oliver C. Laurent.

Zwycięzcy zostaną przedstawieni 31 lipca, wraz z najlepszymi pracami, które zostaną udostępnione w galerii prac na stronie See Beyond (Seebeyond.oppo.com). Tam też jeszcze do środy można zgłaszać swoje prace.

kontakt dla mediów
PR Manager, OPPO
Piotr Żaczko

piotr.zaczko@oppomobile.pl

informacje o firmie

O marce OPPO

OPPO jest wiodącą marką smartfonów, która dostarcza produkty o unikalnym wzornictwie i wyposażone w innowacyjne technologie. Według danych IDC, w 2018 r. firma uplasowała się globalnie na piątym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów. Obecnie działalność OPPO obejmuje ponad 40 krajów i regionów. W 2018 roku firma rozszerzyła działalność o rynek europejski, wprowadzając swoje produkty do sprzedaży w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Holandii, Polsce, Turcji oraz Wielkiej Brytanii.

Od wprowadzenia na rynek swojego pierwszego smartfonu w 2008 r., firma nieustannie w swoich projektach koncentruje się na jak najlepszym połączeniu najwyższej jakości wzornictwa i przełomowych technologii. To sprawia, że OPPO jako pierwsze wprowadziło rozwiązania, które następnie przeniknęły do całego rynku. Na przykład zapoczątkowało erę zdjęć „selfie” oraz będąc pierwszą marką, która wprowadziła smartfony z przednimi aparatami 5MP i 16MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. Aktualnie OPPO jest pionierem we wdrażaniu rozwiązań opartych o 5G, demonstrując pierwsze realne zastosowania tej technologii dla potrzeb konsumenckich oraz przedstawiając pierwsze urządzenie, które realnie będzie korzystać z sieci 5G dzięki współpracy ze szwajcarskim operatorem Swisscom.

OPPO w Polsce

Marka OPPO jest obecna w Polsce od stycznia 2019 roku i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku. Produkty OPPO można zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych jak RTV Euro AGD i x-kom oraz poprzez Strefę Marki OPPO na Allegro. Firma poszerzyła kanały dystrybucji o takie sieci jak: MediaMarkt oraz Media Expert. Smartfony OPPO Reno będą sprzedawane także we współpracy
z operatorami telekomunikacyjnymi takimi jak Orange i Play. Do kluczowych dystrybutorów należą: NTT S.A., ABC Data S.A., TelForceOne S.A. i AB. S.A.

OPPO wyraźnie akcentuje swoją tożsamość w Polsce jako doskonale odnajdujące się w najnowszych trendach, czujące rytm popkultury produkty.

załączniki

więcej z kategorii technologie