media/marketing/reklama energetyka

Wszystkie formalności załatwi TAURON

Ponad 50 procent klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którzy decydują się na zmianę sprzedawcy gazu, wybiera TAURON. By było to jeszcze łatwiejsze, koncern ograniczył do minimum    formalności przy zmianie sprzedawcy gazu.

By zawrzeć umowę, klient nie musi przedstawiać faktury od dotychczasowego sprzedawcy, ani podawać wielkości zużycia gazu, czy numeru licznika. Spółka ma narzędzie, które pozwala określić zarówno wielkość zużycia gazu, jak i grupę taryfową. Wystarczy, że klient podpisze pełnomocnictwo do zmiany sprzedawcy, a TAURON załatwi wszystkie formalności.

Taka uproszczona procedura stosowana jest wobec klientów z gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

- Rozwiązania proklienckie wprowadzamy we wszystkich obszarach naszej działalności, bo dążymy do tego, by być firmą, która  najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby odbiorców. Realizujemy program Klient 360°, w ramach którego wykorzystujemy nowoczesne technologie w obszarze obsługi klienta - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu TAURON Polska Energia. -  To podejście przynosi już mierzalne efekty, przekładając się m.in. na wzrost  liczby nabywców paliwa gazowego w TAURONIE – dodaje wiceprezes Kamiński.

Uproszczona procedura zawierania umów na sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest już wdrożona w punktach obsługi TAURONA oraz w placówkach partnerskich spółki. W najbliższym czasie w równie prosty i szybki sposób będzie można zawrzeć umowę na sprzedaż gazu przez telefon.

Zakup gazu w TAURONIE jest nie tylko łatwy, ale przynosi klientom wiele korzyści. Cena paliwa gazowego jest o 5 proc. niższa niż u największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo - przy zakupie pakietu prąd i gaz - można korzystać z darmowych usług serwisowych. Klienci indywidualni korzystają bezpłatnie z tych usług przez 12, a firmy przez sześć miesięcy. Oprócz tego, każdy klient indywidualny, który zamówi taki pakiet w serwisie mojtauron.pl, otrzyma 200 zł w programie zwrot za prąd. TAURON sprzedaje gaz klientom indywidualnym i firmom od czterech lat i z roku na rok umacnia swoją pozycję na tym rynku.

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy, TAURON Polska Energia SA
Łukasz Zimnoch

lukasz.zimnoch@tauron.pl

informacje o firmie

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, w tym największym dystrybutorem i jednym z największych sprzedawców i wytwórców energii elektrycznej. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło. Od 2010 roku akcje TAURON Polska Energia SA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie m.in. w indeksach WIG20 i WIG30. Spółka wchodzi w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie RESPECT Index.

 

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama