nauka/edukacja/szkolenia

Rekrutacja na niestacjonarne studia I stopnia oraz studia II stopnia

08.07.2019 | Politechnika Gdańska

Chcesz studiować w trybie niestacjonarnym na jednej z najlepszych uczelni w kraju? Szukasz atrakcyjnych kierunków na studiach II stopnia w języku polskim lub angielskim? Wybierz Politechnikę Gdańską! To czwarta uczelnia techniczna i siódma wśród wszystkich uczelni akademickich w kraju (Perspektywy), a także najpopularniejsza szkoła wyższa w Polsce pod względem liczby kandydatów na jedno miejsce(MNiSW). Rekrutacja na studia niestacjonarne I stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia (semestr zimowy 2019/2020) została już rozpoczęta. Rejestrować można się do 19 lipca, do godz. 13.00 [tutaj]. Tego dnia mija też termin składania dokumentów na wszystkie tryby studiów.

 

Na studiach niestacjonarnych I stopnia Politechnika Gdańska przygotowała 485 miejsc na 9 kierunkach. Na studiach stacjonarnych II stopnia jest 380 miejsc na 10 kierunkach, w tym na 5 prowadzonych w języku angielskim. Z kolei na studiach niestacjonarnych II stopnia przygotowanych zostało 400 miejsc na 8 kierunkach.

Lista kierunków na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia II stopnia dostępna jest tutaj.

Wyniki rekrutacji na studia na kontach rekrutacyjnych kandydatów na wszystkie tryby studiów zostaną opublikowane w środę, 24 lipca o godz. 15.00.

Potrzebujesz więcej informacji nt. zasad rekrutacji, wymaganych dokumentów, harmonogram rekrutacji? – zajrzyj tutaj.

Masz pytania? Zebraliśmy dla Was odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają kandydaci. Znajdziecie je tutaj.

Drogi kandydacie! Podczas studiów zapewnimy ci dostęp do eksperckiej wiedzy, nowoczesnych technologii i infrastruktury [zobacz FILM]

kontakt dla mediów
Maciej Dzwonnik
Rzecznik Prasowy, Politechnika Gdańska
Maciej Dzwonnik

maciej.dzwonnik@pg.edu.pl

tel: tel. 58 347 14 67

informacje o firmie

więcej z kategorii nauka/edukacja/szkolenia