wydarzenia sport turystyka/wypoczynek

Allianz Explorer Camp – startują zgłoszenia do jedenastej edycji

01.07.2019 | Allianz

W tym roku, już po raz jedenasty, pod koniec sierpnia, młodzi odkrywcy i fani futbolu spotkają się w Monachium na Allianz Explorer Camp. W trakcie 6 dni, młodzież z całego świata będzie trenować pod okiem trenerów klubu Bayern Monachium. Jednak Allianz Explorer Camp to także spotkania motywacyjne, warsztaty z ciekawymi ludźmi i możliwość wymiany doświadczeń z dziećmi z całego świata.

Jak co roku, udział w campie wezmą reprezentacje z 26 krajów na całym świecie m.in. z Polski, Argentyny, Malezji, Belgii, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych czy Portugalii. A czas spędzony w Monachium poświęcą m.in. na zagłębienie się w ekscytujący świat profesjonalnego futbolu i rozwój swoich piłkarskich umiejętności.

Allianz Explorer Camp w nowej formule

Allianz Explorer Camp to niezwykłe wydarzenie dla młodych sportowców organizowane już od jedenastu lat przez Allianz. Spotkania z gwiazdami Bayernu Monachium, codzienne treningi pod okiem najlepszych trenerów, wizyta na Allianz Arenie, spotkania z psychologami i dietetykami a także udział w panelach dyskusyjnych i spotkaniach z ciekawymi osobistościami – to tylko niektóre atrakcje, czekające na młodych fanów piłki.

Camp to nie tylko piłka nożna, ale przede wszystkim holistyczne przygotowanie młodych piłkarzy do dalszej kariery. Wiemy, że na boisku liczy się nie tylko doskonała kondycja fizyczna, ale również świetne przygotowanie mentalne. To właśnie dlatego, młodzież będzie miała szansę uczestniczyć w treningach piłkarskich, ale także wziąć udział w panelach dyskusyjnych, z których dowiedzą się jak rozwijać się nie tylko poprzez sport, ale także czym w istocie jest praca zespołowa i jak znaleźć w sobie sportową motywację do działania. Wierzymy, że program już kolejny raz dostarczy nastolatkom niezwykłych emocji, a zdobyta wiedza będzie przydatna nie tylko na boisku, ale także w codziennym życiu – mówi Michał Podogrodzki, dyrektor marketingu i PR, Allianz Polska.

Zostań kapitanem przyszłości

Z Polski na camp pojedzie 2 młodych piłkarzy w wieku 14-16 lat. W tym roku, aby zgłosić swój udział trzeba nagrać „cieszynkę” i umieścić ją na TikTok lub Instagranie z odpowiednimi hashtagami: #ExploreWithUs #AllianzExplorerCamp #KapitanowiePrzyszłości. Link do „cieszynki” oraz swoje zgłoszenie trzeba wysłać poprzez dedykowany formularz umieszczony na stronie www.kapitanowie.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych dwoje uczestników, którzy w sierpniu pojadą do Monachium. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali także 10 nagród specjalnych, dla autorów najciekawszych zgłoszeń.  – Szukamy młodych odkrywców. Uczestników, w wieku 14-16 lat, którzy są ciekawi świata i interesują się piłką nożną, chcą realizować swoje pasje i marzenia oraz nawiązywać znajomości z młodzieżą z innych krajów – dodaje Michał Podogrodzki. Do udziału w konkursie można się zgłosić od 1 do 14 lipca. Zwycięzców konkursu poznamy 17 lipca. A Allianz Explorer Camp odbywa się w dniach 22-17 sierpnia.

Allianz wspiera futbol

Allianz od lat realizuje inicjatywy społeczne, które mają na celu wsparcie utalentowanej sportowo młodzieży. Jednym z kluczowych programów jest Allianz Explorer Camp, organizowany od 2010 roku. Dzięki akcji, co roku młodzi wielbiciele piłki nożnej z Polski mogą realizować swoje pasje i przeżyć niezwykłą przygodę sportową. Do tej pory, we wszystkich edycjach programu wzięło udział 30 uczestników z Polski.

Więcej informacji o Allianz Explorer Camp i zasady udziału w programie dostępne są na: www.kapitanowie.pl

Film na temat tegorocznej edycji Allianz Explorer Camp: https://youtu.be/IRjOrE175n0

informacje o firmie

 

 

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia