handel towary konsumpcyjne

Szeroki wybór profesjonalnego sprzętu dla gastronomii w hali MAKRO w Katowicach

W katowickiej hali MAKRO ekspozycja art. wyposażenia dla gastronomii marki MAKRO Professional została wzbogacona o dodatkową strefę ekspozycyjną ze specjalistycznym sprzętem firmy M&M Gastro. W ofercie pojawiło się blisko 300 artykułów czołowych producentów przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań.

 

Klienci hali MAKRO w Katowicach w ofercie znajdą szeroki wybór specjalistycznego sprzętu dla gastronomii. Poza artykułami marki MAKRO Professional, w asortymencie pojawiły się urządzenia i akcesoria czołowych producentów w konkurencyjnych cenach. Na półkach znalazł się zarówno drobny sprzęt kuchenny, taki jak frytkownice, kociołki czy wilki, ale także duże witryny chłodnicze i urządzenia grzewcze.

 

Zakres usług punktu sprzedaży obejmuje instalacje sprzętu i jego serwisowanie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 istnieje możliwość skorzystania z porady eksperta. Przedstawiciel firmy M&M Gastro udzieli doradztwa z zakresu odpowiedniego doboru sprzętu, wykonania projektu technicznego, montażu, przeszkolenia pracowników czy uzyskiwania źródeł finansowania inwestycji.

 

Otwarciu stoiska towarzyszyło wiele atrakcji i promocji dla klientów, w tym pokazy kulinarne połączone z degustacją dań inspirowanych smakami polskiej kuchni historycznej przygotowane przez Michała Grzywacza – szefa kuchni pokazowej MAKRO – oraz Michała Bałazego z rybnickiego Cafe Bambus.

 

M&M Gastro to lider na rynku sprzedaży i serwisowania profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii. Zespół sklepu od 17 lat wspiera polską branżę HoReCa swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.

kontakt dla mediów
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej , MAKRO Cash & Carry Polska
Magdalena Figurna

magdalena.figurna@makro.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii handel