polityka media/marketing/reklama

"Wprost" (26) Kulisy afery taśmowej

Temat z okładki: Jak to było z aferą taśmową. Najczęściej zadzawne pytanie przez te ostatnie pięć lat? „Czy znając konsekwencje, zrobilibyście to samo, czy opublikowali taśmy?“. Tak, bo taki był dziennikarski obowiązek.

Kraj

Sidła na obywatela. Głęboko współczuję rodzinie zamordowanej dziewczynki. Ale nie może być zgody na budowanie atmosfery linczu przez przedstawicieli władzy – mówi Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich.

Rozrywanie Kukiza. PiS postanowił rozmontować ugrupowanie Pawła Kukiza. W znacznej mierze skutecznie. Jednak – jak dowiedział się „Wprost”– muzyk prawdopodobnie pójdzie do wyborów z Polskim Stronnictwem Ludowym.

Społeczeństwo

Pierwszy ranking polskich silver influencerów. Chociaż młodzieńcze lata maja już dawno za sobą, znajomością nowych trendów zawstydzają niejednego dwudziestolatka. Osoby po sześćdziesiątce zaczynają odgrywać coraz większą rolę w świecie influencer marketingu.

Krowy na wypasie.Jak zdesperowani aktywiści uratowali stado krów anarchistek przed niechybną śmiercią z woli urzędników.

Morderca nie czai się w ciemnej ulicy. Zabójstwa dzieci zdarzają się stosunkowo rzadko, ale każde takie zdarzenie budzi ogromne społeczne emocje. Sprawca zwykle jest znajomym lub członkiem rodzimy.

Biznes

Skok w bok. W Mińsku rozpoczęły się właśnie Europejskie Igrzyska Olimpijskie. Łukaszenka robi Europejczykom imprezę sportową za dziesiątki milionów euro, bo liczy na to, że ci z Zachodu opróżnią u niego swoje grube portfele.

Zagranica

Bitwa o Hongkong.Setkitysięcy ludzi protestuje przeciwko próbie podporządkowania sobie przez Pekin jednego z największych centrów finansowych świata. Czy Hongkong zostanie użyty jako karta przetargowa w wojnie handlowej Chin z USA?

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 24 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii polityka