nowe produkty/usługi polityka media/marketing/reklama

„Do Rzeczy” (26) Wielka manipulacja

Nowa odważna książka Bogdana Musiała. Oszczercy zapominają dziś, że Niemcy tylko Polaków na taką skalę karali śmiercią za pomaganie Żydom. 

Jak zabijano Polaków za pomoc Żydom opowiada prof. Bogdan Musiał, historyk, w rozmowie z Krzysztofem Masłoniem.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

„Embarras de richesse” – to francuskie określenie oznacza kłopoty tego, któremu los dał więcej, niż przypuszczał. Czy PiS jest w takiej właśnie sytuacji? – zastanawia się Piotr Semka w artykule „Za szybka zwyżka formy PiS”.

Jak jedna kolacja przekreśliła powstanie przełomowego – być może – dzieła sztuki opisuje Monika Małkowska w tekście „Mistrz abstrakcji”

Książka „Grób Rybaka. Śledztwo w sprawie największej tajemnicy watykańskich podziemi” jest obroną samego Kościoła –  pisze ks. Przemysław Artemiuk w artykule „Apologia Kefasa”.

Nic nie wskazuje na to, żeby nowy prezydent Ukrainy był uległy wobec Kremla. Ciągnie go na Zachód. Na razie zacieśnia relacje z Paryżem. Warszawa może z Wołodymyrem Zełenskim wiele ugrać zauważa Maciej Pieczyński w tekście „Zagadka Zełenskiego”.

Dzisiaj płaca minimalna odgrywa znacznie większą rolę na rynku pracy niż kiedyś. To nie jest czas na radosne podwyżki w nieskończoność pisze Stefan Sękowski w artykule „Minimalnie więcej?”.

Nie jest łatwo być mężem najsławniejszej kobiety na świecie. Zwłaszcza gdy jest się z królewskiej rodziny – zauważa Joanna Bojańczyk w tekście „Mąż swojej żony”.

 Na łamach nowego „Do Rzeczy” również dodatek specjalny „Polskie wynalazki. Jak przyspieszyliśmy rozwój przemysłu naftowego w Europie”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 24 czerwca 2019

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi